Udvariatlan vendég volt Orbán Szandra
2015.10.10 | 21:05

Veresegyház VSK – Göcsej SK 1-4 (0-3) Gödöllő, Hajós Alfréd Általános Iskola Játékvezetők: Deme Rajmund – Szendrei Máté – Kovács Péter Róbert Veresegyház: Gálik Ágnes – Szennai Adrienn, Dohány Rita, Kakuk Anikó, Mátyás Noémi Csere: Botka Bernadett Johanna, Pavlik Júlia, Lengyel Zsanett, Nagy Szabiuna, Orbán Csilla Edző: Tóth László Göcsej: Kiss Emília – Horváth Kitti, Puskás Nóra, Széplaki Rebeka, Orbán Szandra Csere: Fábián Ramóna, Boda Patríca, Nagy Bianka, Szabó Réka Edző: Szimán Bálint Gólszerzők: Szennai Adrienn illetve Orbán Szandra (3), Széplaki Rebeka Nem várt könnyű ütközet a Göcsej SK futsalosaira, ugyanis a Veresegyház otthonában nyerni egyáltalán nem számít egyszerű feladatnak. Ennek tükrében némileg meglepetés, hogy az első félidő jelentős részében minden úgy történt, ahogy azt a vendégek mestere Szimán Bálint megálmodott. Cseppet sem ízlett a letámadás a hazaiaknak, rövid időn belül két gólt kaptak és végig futniuk kellett az eredmény után. A Göcsej kulcsembere talált mindkét alkalommal Gálik Ágnes kapujába, sőt a 9. percben Széplaki Rebeka háromgólosra növelte a differenciát. Lassan éledezett a házigazda és az első félidő végén kétszer is lehetőségük nyílt a szépítésre, de Kiss Emília eszén nem tudtak hárítani. Előnye birtokában zónavédekezésre állt át Göcsej, kontrákra rendezkedtek be és ennek megfelelően többet birtokolta a labdát Tóth László csapata. Mentek előre becsülettel, próbáltak improvizálni, de nem volt bennük kellő átütőerő. Sőt Horváth Kitti találatával már 0-4 állt az eredményjelzőn. Szennai Ágnes szépítő találata már nem osztott-szorzott, de legalább azt mutatja volt tartás a Veresben. Tóth László (Veresegyház): Tisztában voltunk azzal, hogy Göcsej jelenleg előrébb tart játékban, mint mi. Sajnos ez be is igazolódott az első 20 percben és hiába tértünk észhez a második félidőre, sajnos az első játékrészben produkált enerváltabb játékunk és egy 4 perces rövidzárlat miatt esélyünk sem lehetett ma a pontszerzésre. Gratulálok a vendégeknek, a következő fordulókban megpróbáljuk visszahozni ezt az elveszett 3 pontot. Szimán Bálint (Göcsej SK): Ritka pillanat mikor csapatom így meglep az első félidőben. Legnagyobb riválisunk otthonában végig irányítani a mérkőzést nagy fegyvertény. Taktikai érettségünk meccsről meccsre nő. Külön kiemelném az egész csapat teljesítményét.