Továbbra is élen a Szekszárdi FC
2016.10.31 | 11:22
Továbbra is élen a Szekszárdi FC  Az élvonalban eddig kétszer találkozott egymással a HTE, és a Szekszárd csapata s az előző szezonban otthon 6-4-re, idegenben pedig 4-2-re a böszörményiek diadalmaskodtak! Most is közel jártak a jó sorozat folytatásához de 10 másodperccel a vége előtt Bogárdi Mónika egyenlíteni tudott, igy meg kellett elégedniük az egy ponttal.
Szekszárdi Football Club - Hajdúböszörményi TE 3-3 (1-2) Szekszárd Városi Sport és Szabadidőközpont, 350 néző Játékvezetők: Álló Tibor - Kiss Gergely - Sipos László

Szekszárd: Hargas Annamária - Horváth Katalin, Szekér Anita, Buchmüller Petra, Megyes Ágnes Csere: Blesz Nikoletta, Ganczer Hajnalka, Fábián Rebeka, Mausz Renáta, Urbán Anett, Bogárdi Mónika

HTE: Torma Lilla - Tell Zsófia, Pádár Anita, Vígh Renáta, Sebestyén Györgyi Csere: Varga Linda, Szilágyi Mariann, Kota Gabriella, Farkas Éva, Czégény Zsuzsanna, Balla Anikó, Dancs Rebeka, Benkő Mónika Edző: Quirikó Vivien

Gólszerző: Ganczer Hajnalka, Szekér Anita, Bogárdi Mónika illetve Pádár Anita (2), Benkő Mónika
Nagyszerű hangulat és 350 néző előtt játszott döntetlent az NBI első két helyezettje. A két tábor kitett magáért rendesen, mindkét oldalt dicséret illeti, hiszen az utolsó másodpercig űzték és biztatták csapatukat. A vendég gárda kezdett jobban, hiszen azonnal kihasználták a szekszárdi lányok megingásait, így 10 perc után már 0:2 állt az eredményjelzőn. A gólok után egyre jobban magukhoz tértek a hazaiak, akik Ganczer Hajnalka 10 méteresével egy pillanat alatt visszajöttek a meccsbe, de a szünetig már nem sikerült az egyenlítés. A második félidőre rákapcsolt a Szekszárd, nem is kellett sokat várni az egyenlítésre, Szekér Anita fantasztikus cselsorozat után emelt szenzációsan a kapuba. Főlénybe volt a Szekszárd, szerette volna megragadni a lélektani előnyt és még egyet berámolni a HTE-nek, de egy ellentámadás után a semmiből vezetést szerzett Pádár Anita. Ismét a vendégeknél volt az előny! Tovább ment előre a hazai csapat, még erősebben támadott, így pedig nagyobb tér maradt a kontrákra a vendégeknek. Nyílt játék folyt a pályán, helyzet itt, helyzet ott, de 10 másodperccel a vége előtt egy cseles szöglet után Bogárdi Mónika beállította a 3:3-as végeredményt. Összességében elmondható, hogy egy nagyszerű hangulatú, küzdelmes mérkőzésen igazságos eredmény született, hiszen mindkét csapatnak megvoltak a lehetőségei. Ezzel a döntetlennel továbbra is élen a Szekszárdi FC csapata, mivel a Tolna szintén 3:3-as döntetlent játszott az Astra csapatával. Soha rosszabb mérkőzést, a női futsal ismét bizonyította versenyképességét. micsko_kozeliMicskó Márk: - Értékes döntetlent szereztünk a bombaerős HTE ellen. A vendégek jobban kezdték a mérkőzést, azonnal kihasználták a megingásainkat, de mi szerencsére még időben magunkhoz tértünk és szépíteni tudtunk, egyenlíteni viszont csak a második félidőben sikerült. Nyílt csata folyt a pályán, mindkét csapat a győzelemre játszott, úgy gondolom a helyzetek alapján reális eredmény eredmény született. Már nem először szerzünk gólt a mérkőzések végén, ez pedig a csapatom nagyon erős mentális erejét mutatja. Gratulálok a Lányaimnak, hiszen nagyon jól dolgoztak. Kiemelném mindkét szurkolótábort, hiszen az utolsó másodpercig buzdították csapataikat. Quiriko VivienQuirikó Vivien:Jó mérkőzést játszottunk a jelenlegi listavezetővel, de az eredmény miatt nagyon csalódott vagyok. 10 másodperccel a lefújás előtt kaptunk gólt. Az utolsó néhány percre elfáradtunk fejben, nem koncentráltunk eléggé, és nem azt csináltuk, amit ebben a szituációban célszerű lett volna, helyette kirohangáltunk, kapkodtunk. És bár a gólt szögletből kaptuk, állítom, ott tízből egyszer megy el a labda úgy, ahogy most, és éppen most volt az az "egy". Talán egy-két poszton frissíteni kellett volna az utolsó percre. Köszönjük a szurkolóinknak, hogy elutaztak ilyen messzire és támogattak minket. Szombaton talán még nehezebb mérkőzés vár ránk, úgyhogy tovább kell lépnünk és a kupameccsre készülnünk. [gallery ids="68862,68865,68868,68870,68873,68875,68876"]