Szekszárdon nyerheti meg az alapszakaszt a Tolna
2016.03.04 | 23:04
Szekszárdon nyerheti meg az alapszakaszt a Tolna A női NB I-ben két mérkőzést pótolnak a hétvégén. A Tolna amennyiben legyőzi megyei riválisát gyakorlatilag az alapszakasz győztesének tekinthető. A másik összecsapást Győrben rendezik, ahol a harmadik helyért vív ádáz csatát az Árkádban ETO az Astrával. Női NB I, 13. fordulóból elhalasztott mérkőzés Árkád ETO - Astra-Elios Kiskunfélegyházi Bulls 03.05, szombat, 18:30, Győr, Magvassy Sportcsarnok Elnézve a hátralévő mérkőzéseket, a papírforma szerint az ETO csak győzelme esetén szerezheti meg az alapszakasz harmadik helyét. Az Astra azonban jelenleg kiemelkedő formában van, s amennyiben Dombó János nem pihenteti a legjobbjait, akkor a vendégsikert borítékolni lehet. A futsal-hungary tippje: kétgólos Astra-siker Női NB I, 12. fordulóból elhalasztott mérkőzés Szekszárdi UFC - Brand Mission Tolna-Mözs 03.05, szombat, 19:00, Szekszárd, Városi Sport és Szabadidőközpont Győrben simán kikapott a Szekszárd, míg a Final Fourban gyengén szereplő Tolna a sereghajtó Skorpió ellen mindössze döntetlenre volt képes hazai pályán. Viszont azzal az egy ponttal átvette a vezetést a tabellán Frank Tamás csapata, amely ha legyőzi a Szekszárdot megnyeri az alapszakaszt. A vendégek sikerét valószínűsíti, hogy Micskó Márk nélkülözni fogja a megye rangadón Szekér Anitát és a Bernhardt ikreket, mivel a mérkőzés eredeti időpontjában még nem voltak a Szekszárd játékosai. Így viszont nem sok esélyt adunk az újoncnak. A futsal-hungary tippje: kétgólos Tolna-siker