Szekszárdi bravúrgyőzelem Hajdúböszörményben
2017.02.05 | 15:16
Szekszárdi bravúrgyőzelem Hajdúböszörményben Hajdúböszörményi TE - Agenta Girls Szekszárdi FC 1:2 (0:1) Hajdúböszörmény, Városi Sportközpont Vezette: Szabó F. Szilárd, Takács István, Tóth Tamás HTE: Torma – Tell, Benkő, Pádár, Kota Csere: Deczki, Czégény, Sebestyén, Szilágyi, Bokor, Vígh, Farkas É Edző: Quirikó Vivien Szekszárdi FC: Hargas – Szekér, Megyes, Ganczer, Horváth K Csere: Bogárdi, Fábián R, Mausz, Buchmüller, Urbán Edző: Micskó Márk Góllövők: Ganczer (öngól) illetve Fábián Rebeka, Szekér Anita Meglepetésre a vendég Szekszárd kezdte jobban a mérkőzést, és bizony helyzetek is adódtak a hazai kapu előtt szép számmal.  Egy gyorsan elvégzett szögletvariáció után Fábián Rebeka szerzett vezetést a vendégeknek (0:1), amit növelhettek is volna, de vagy a kapufa, vagy a szenzációsan védő Torma Lilla állta útját a további szekszárdi góloknak. A félidő első 15 perce egyértelműen a vendégeké volt, az utolsó 5 percre viszont teljesen nyomás alá helyezték a szekszárdi kaput Pádár Anitáék. A második félidőben ugyanott folytatódott minden, ahol az első elkezdődött, ismét szekszárdi főlény, helyzetek, kapufák és egy nagyon szép Szekér Anita szóló után ismét egy gól (0:2).  Hosszú hajrát nyitott a HTE, és a levegőben lógott a szépítő hazai gól. A betegen is pályára lépő Hargas azonban parádézott a szekszárdi kapuban, és bizony Ganczer öngólja után akár egyenlíthettek is volna a hazaiak. Végül a több helyzetet kialakító Szekszárd megérdemelten vitte el a végelszámolásnál nagyon értékes három pontot a HTE otthonából. Sajnálatos volt a gólhelyzetek kihasználatlansága mindkét csapat részéről. 14012254_1419915748024777_655789494_n Quirikó Vivien: - Gratulálok a Szekszárdnak, megérdemelten győztek ! micsko_kozeliMicskó Márk: - Sajnos az influenza járvány lányaimat sem kímélte a héten. Hargas Annamária betegen védett, de ki kell emelnem, ragyogó teljesítményt nyújtott, mint ahogyan az egész csapat is. Rengeteg helyzetet dolgoztunk ki, sajnos ki is hagytuk, rúgtunk 7 kapufát is, de szerencsére a sok helyzetből legalább kettőt értékesítettünk, így megnyertük a mérkőzést. A HTE otthonában ennyi helyzetet kialakítva és ilyen jól játszva, természetesen gratulálok a lányaimnak, de a helyzetkihasználásunkon mindenképpen változtatnunk kell a hétvégi Magyar Kupa Final Four-ra.