Rossz játékkal is nyert a Ricsilla
2018.01.21 | 13:58
Rossz játékkal is nyert a Ricsilla Egy hét leforgása alatt másodszor találkozott egymással a Miskolci Vénus és a Ricsilla. A Magyar Kupa final fourba jutásért való küzdelemben, remek játékkal Miskolcon 6-3-ra tudott nyerni az egerszegi csapat. Hasonló elvárásokkal kezdődhetett a mérkőzés a hazai pályának minősülő Répce Csarnokban. Az első félidőben nem estek egymásnak a csapatok, mindkét csapat inkább a védekezésben jeleskedett. A hatodik miskolci fault után a félidő előtt pár másodperccel Marsai váltotta gólra a kis-büntetőt, így 1-0-ás hazai vezetéssel vonultak szünetre a csapatok. A második félidőben kissé felpörögtek az események és már 3-0-ra is sikerült vezetnie a Ricsillának. Marsai és Orbán találatai azonban talán túlságosan is megnyugtatták a kedélyeket és a végére izgalmassá vált a találkozó, hiszen a Miskolc két találatot jegyzett. Azonban a három pontot sikerült otthon tartania a lányoknak! (3-2) Sok pihenője azonban nem lesz az egerszegi lányoknak, hiszen holnap ismét bajnoki fordulót rendeznek Répcelakon. Ekkor a Gyulai Amazonok csapata lesz az ellenfél! Női futsal NB. I. 14. forduló. Ricsilla Futsal - Miskolci Vénusz 3-2 (1-0) Répce Sportcsarnok Répcelak. Játékvezető: Vincze Gábor. Asszisztensek: Kondákor Márk, Stárics Roland.
Ricsilla Futsal: Kiss - Megyeri, Orbán, Marsai, Tillinger. Csere: Fábián, Nagy, Szegedi, Szűcs, Lehota, Németh, Vörös. Edző: Halmos Máté Miskolci-Vénusz: Almási - Kovács, Miliczki, Váradi, Galambvári. Csere: Putnoky - Szőke, Skaliczki, Palakovics, Tamók. Edző: Uray Attila Góllövők: Marsai (1-0) a 20., Marsai (2-0) a 24., Orbán (3-0) a 26., Kovács (3-1) a 38., és Tamók (3-2) a 39. percben. Sárgalap: Kovács a 25., Miliczki a 27., és Galambvári a 32. percben.
maxresdefault Halmos Máté: - Hiába nem játszottunk ma jól a csapatunk erősségét jelzi, hogy itthon tudtuk tartani a három pontot! Nagyon örülök a győzelemnek! Bízom benne, hogy a holnapi találkozón is sikerül itthon tartani a három pontot, ami mellé már jó játék is párosul! uray_attila1 Uray Attila: - A hozzáállással és a játékkal meg voltam elégedve! Sajnos újból követtünk el olyan hibákat amikkel nagyon sokat segítettünk az ellenfelünkön.Hiába a jó teljesítmény, amikor néhány rövidzárlatnak köszönhetően megverjük saját magunkat.