Pontot rabolt a győri csikócsapat
2017.03.13 | 08:18
Pontot rabolt a győri csikócsapat Női NBI Alsóházi rájátszás, 1. forduló A forduló egyik legnagyobb meglepetését okozta a Rába női csapata azzal, hogy idegenből elhozott egy pontot  az Airnergy csapatától. Bár  az Airnergy hátrább végzett a bajnokság alapszakaszában, de az előző hetek eredményei, főleg a formák miatt mindenki azt várta, hogy Üveges Katiék nem találnak legyőzőre az Alsóházi rájátszásban. Az Árkád ETO csapata pedig többszöri átszervezés után, egy soha nem látott keretű csikócsapattal egy nagyon értékes pontot tudott szerezni, ráadásul idegenben. Az első félidei kétgólos vezetés tudatában, talán túlságosan elkényelmesedett az Airnergy, és öt percen belül egyenlítettek Molnár Attila lányai. Ekkor még tudott váltani a hazai csapat, és ismét vezetést szereztek Pável Dominika révén, de a győri fiatalok ekkor már megérezték a lehetőséget a mérkőzésben, és ismét kiegyenlítettek. Zárójelben jegyezzük meg, hogy a mérkőzésre végre egy férfi első osztályban működő, kiváló játékvezetőt delegáltak az illetékesek Czene-Joó Ádám személyében. Megérdemlik a lányok ezt a jövőben is. Airnergy FC – Árkád ETO 3-3 (2-0) Csömöri Sportcsarnok Vezette: Czene-Joó, Apkó T, Schranz D Airnergy: Molnár E – Kókai K, Horváth H, Pável D, Pistyán, Szabó K, Üveges, Kovács Sz, Fehér V Edző: Üveges Katalin Árkád ETO: Joó – Tillinger, Dikanová, Szűcs L, Zemlényi Cserék: Hetrovicz, Pintér V, Szabó J, Kardos A, Schwenk, Kardos E Edző: Molnár Attila Góllövők: Üveges 14’, 15’, Pável D. 31’ illetve Tillinger 22’, Zemlényi 25’, 38’ molnar-attila_2016-04-15 Molnár Attila:Egy nagyon fiatal csapattal sikerült vesztett helyzetből pontot szerezni egy jó erőkből álló Airnergy otthonában. Tudtunk újítani a félidőben, és ez a taktika bejött a második félidőben. Talán ha rutinosabb csapatom van, nyerhettünk volna, de így is elégedett vagyok, mert láthatóan jó úton haladunk.