Női NB rájátszás 2. forduló összefoglaló
2015.05.08 | 10:19
Női NB rájátszás 2. forduló összefoglaló Felső – ág: Reklám Press – Skorpió – DEAC 0-2 (0-1) Salgótarján, Salgótarjáni Sportcsarnok Játékvezetők. Molnár László, Varga László, Bodon Péter Reklám Press – Skorpió: Cseh – Rusz Bianka – Tóth Friderika, Gál Veronika Szandra, Bede Anett, Bede Anna Csere: Balya Dorottya, Vámos Réka, Keviczki Alexandra Kitti, Ferencz Flóra Franciska, Radvánszkyné Bárnai Mónika, Szklenár Kitti Vezetőedző: Tóth Zsolt DEAC: Kósa Viktória Zsuzsa – Radics Ágnes Mariann, Kota Gabriella, Lovas Anna, Urai Bianka Csere: Dancs Rebeka, Barabás Éva, Péter Vanda Ágnes Vezetőedző: Sólyom Attila Gólszerzők: Kota Gabriella, Urai Bianka A rájátszás második fordulójában a listavezető a 3. helyen álló Reklám Press – Skorpió csapatával csapott össze. A vendégek mindössze három cserével érkeztek az összecsapásra. Az első félidőben a hazaiak még kontroll alatt tudták tartani ellenfelüket. A kilátogató nézőknek egészen 19. percet kellett várniuk az első találatra, ami vendég oldalon született és Kota Gabriella nevéhez fűződött. A félidőben már nem született több gól, így 0-1-es állással mentek szünetre a csapatok. A fordulást követően sem változott nagyon a játék képe. Mindenkét oldalon adódtak lehetőségek, amiket egyik csapatnak sem sikerült érvényesíteni. Aztán a mérkőzés 31. percében megtört a jég és ismét a vendég tudtak gólt szerezni Urai Bianka találatával. Ezzel a góllal a Debrecen megszerezte újabb győzelmét a rájátszásban.

Szekszárdi UFC – ZTE – Göcsej SK 7-1 (2-1) Szekszárd, Szekszárd Városi Sport- és Szabadidőközpont Játékvezetők: Éreth Attila, Hartung Vilmos Ifj, Domokos Levente Szekszárdi UFC: Blesz Nikoletta – Horváth Katalin, Csigi Eszter, Schlotthauer Renáta, Klézli Szandra Csere: Gősi Natália, Kosztyi Kata, Soós Petra Vezetőedző: Micskó Márk ZTE- Göcsej SK: Kiss Emilia – Orbán Szandra, Széles Viktória Bernadett, Megyeri Boglárka, Lehota Szimonetta Csere: Fábián Ramóna, Molnár Nikoletta, Nagy Bianka, Bakos Tímea Vezetőedző: Szimán Bálint Gólszerzők: Csigi Eszter (2), Kosztyi Kata, Klézli Szandram Horváth Katalin (3), illetve Megyeri Boglárka Egy országos rendezvény miatt 1 órás késéssel indult a találkozó. A Göcsej az idegenbeli meccseikre eléggé foghíjasan tudott  eddig elmenni és ez most sem volt másképp. A vendégeknek a megbeszélt taktikán hamar változtatnia kellett, ugyanis a 8. és a 11. percben a hazaiak jutottak előnyhöz. A megváltozott hadrendben javult a vendégek játéka és Megyeri Boglárka révén a 14. percben szépíteni tudtak. A csapatok 2-1-es állással mentek szünetre.  Második félidő ott folytatódott, ahol az első kezdődött. A vendégek újabb gyors két gólt kaptak, amivel elcsúszott a mérkőzés. A folytatásban is támadásban  maradtak a hazaiak és még a lefújásig három gólt szereztek, így magabiztosan 7-1-re győzték le a Göcsejt. Szimán Bálint: Teljesen megérdemelten győzött a hazai csapat. Játékunkkal egy rövid ideig tudtuk csak megnehezíteni a dolgukat. Személyes véleményem, hogy jelenleg ők az NB2 legjobb és kiegyensúlyozottabb csapata sok sikert kívánok nekik az NB1 felé vezető úton. Az idény vége mindig a fáradságról és a sérülésekről szól. Elfárad a test és az elme. A türelem ilyenkor nagy erény. Többet kellene gyakorolni önmagunk és mások felé is.   Közép – ág: MVFC Női Berettyóújfalu – Hajdúböszörményi TE II 3-2 (0-1) Berettyóújfalu, Pálfi István Rendezvénycsarnok Játékvezetők: Erdélyi Tamás, Erdélyi Péter, Kovács Ádám MVFC Női Berettyóújfalu: Pozsgai Melinda – Varga Veronika, Tóth Nóra, Tóth Anita, Kelemen Anett Csere: Czakó Viktória, Papp Dóra, Kóti Lilla, Pozsgai Kitti, Tóth Tamara Vezetőedző: Trencsényi János, Edző: Dávid Richárd Hajdúböszörményi TE II: Tóth Renáta – Szilágyi Mariann, Sallai Anita, Nyárádi Bernadett, Bölömi Ibolya Csere: Czégény Zsuzsánna, Nagy Mária, Quirikó Vivien Vezetőedző: Quirikó Vivien Gólszerzők: Tóth Anita, Pozsgai Kitti, Czakó Viktória, illetve Szilágyi Mariann, Sallai Anita A félidőben még vezetett, de végül nagy küzdelemben 3-2-es vereséget szenvedett a Hajdúböszörmény a  Berettyóújfalu vendégeként. A találkozó esélyeseinek a vendégek számítottak és az első gólt nekik sikerült megszerezniük a 12. percben Szilágyi Mariann találatával. A hazaiaknak is akadtak lehetőségeik, de nem tudtak vele élni, így a félidőben 0-1 állt az eredményjelző táblán. A fordulást követően aztán változott a játék képe. Rögtön a második játékrész elején a 21. percben Tóth Anita egyenlített. A Hajdúböszörmény a bekapott gólra hamar válaszolt. A 25. percben Sallai Anita juttatta újra előnyhöz csapatát.  A mérkőzésből hátralévő bő tíz percben hatalmas erőket mozgósított a mindkét együttes ám a Berettyóújfalunak jött ki jobban a lépés és a 32. percben Czakó Viktória megszerezte csapata számára a győztes találatot. A hazaiak végül ha nehezen is, de nagy csatában otthon tudták tartani a három pontot.   Alsó – ág: Obsitos SE – Békéscsabai Wanted SC 13-1 (3-0) Csömör, Csömöri Sportcsarnok Obsitos SE: Hurton Zsuzsanna - Bozsik Nikolett, Szabó Szilvia, Linke Nikolett, Fehér Vivien Csere: Ferenczi Anna, Belkó Éva, Mayer Mónika Vezetőedző: Ferenczi Anna Békéscsabai Wanted SC: Balta Zsanett – Sugár Ágnes, Simonka Róza, Örkényi Bianka, Molnár Kitti Csere: Püski Adrienn, Zahorán Kitti, Domján Viktória Vezetőedző: Domokos András Gólszerzők: Ferenczi Anna (3), Belkó Éva (2), Szabó Szilvia, Bozsik Nikolett (2), Mayer Mónika (3), Linke Nikolett, illetve Örkényi Bianka A találkozó esélyeseinek a házigazdák számítottak. A hazai csapat kicsit álmosan kezdte a mérkőzést. Az első 10. percben szinte nem is látszott a kép csapat közti különbség. Az első gólra a kilátogató közönségnek 16. percet kellett várnia, amikor is Ferenczi Anna volt eredményes. A berúgott gól után az Obsitos felébredni látszott és még a félidő lefújásáig újabb két gólt szerzett, így magabiztos 3-0-ás állással mentek szünetre a lányok. A fordulást követően nagy nyomás alá helyezte a vendégek kapuját az Obsitos SE és hozta azt a játékát, amit tud. Rögtön a második játékrész első percében növelték előnyüket, majd  a folytatásban csak úgy  futószalagon jöttek a gólok. A 32. percben a vendégek szépíteni tudtak Örkényi Bianka találatával. A második félidőben összesen tíz találatig jutott a hazai csapat, így magabiztosan tartotta otthon a három pontot. Ferenczi Anna: Az első félidő nagy részét átaludtuk, emiatt kiegyenlítetté tettük a játékot ellenfelünkkel. Olyannyira, hogy több helyzetük volt, mint nekünk. A félidő végére felébredtünk és megtaláltuk a góllövő cipőinket is. A második félidő tükrözte a valóságot a pizsamákat benthagytuk az öltözőben és végig uralva a mérkőzést nagyarányú győzelmet arattunk szebbnél szebb gólokkal.

2024.04.26 | 12:24
2024.04.25 | 13:11

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00