Női NB II - Tovább tart a versenyfutás
2017.04.12 | 13:32
Női NB II - Tovább tart a versenyfutás A Női NB II Felsőház-rájátszásának második fordulójában ismét a Keleti csoport csapatai győztek, kivétel nélkül. Az élen álló Skorpiók és Amazonok egyaránt nyertek, mindketten nagyarányú győzelmet aratva. A jó formában lévő Gyulai Amazonok ezúttal a Kalafa SE otthonában vendégeskedett Száron, az NBII-es bajnokság felsőházi rájátszásában. Az 1-8. helyért zajló bajnoki mérkőzést a vendégek kezdték jobban, hiszen már az 5. percben a gyulai együttes válogatottja, Pilán Tímea volt eredményes. A gól után a hazai csapat vérszemet kapott, Csontos Zsanett sokszor volt jó helyen, vagy Botos Regináék voltak pontatlanok. A vendéglátók szétszórtságát Molnárné Irénke lányai könyörtelenül kihasználták, Perjési Rita góljára még Szabó Katalin válaszolt, ám a félidő vége előtt Kurai Nikolett és Fülöp Diána egymásnak gólpasszt kiosztva már 3 góllal vezettek a vendégek. A második játékrészben beindult a fürdővárosi gólgyártás, Bálint Rebeka dupláját követően a lelkes és gólerős Kurai Nikolett újból betalált, mely eldöntötte a 3 pont sorsát. A technikailag és fizikailag is felkészültebb Amazonokon nem találtak fogást Szabó László lányai, azonban Szabó Katalin szépíteni tudott a mérkőzés vége előtt 3 perccel. Sokáig nem vártak a válaszra Fülöp Diánáék, a gyulaiak 9-ese, Bálint Rebeka újból betalált, majd a 16 éves Balogh Noémi állította be a 2-9-es végeredményt. Kalafa Futsal-Gyulai Amazonok 2-9 (1-4) Szár, 50 néző. Vezette: Nagy II. László, Nagy Károly, Kovács Márk Gyulai Amazonok: Csontos Zsanett, Fülöp Diána, Pilán Tímea, Perjési Rita, Papp Laura Cserék: Erdélyi Angéla, Kurai Nikolett, Balogh Noémi, Bálint Rebeka, Kalafa Futsal SE: Boros Andrea, Szabó Zita, Ugrits Adrienn, Botos Regina, Szabó Katalin Cserék: Szabó Klára, Kovács Nikolett, Szántháné Szamos Éva Gólszerzők: Szabó Katalin (2) illetve Bálint Rebeka (3) , Kurai Nikolett (2), Fülöp Diána, Perjési Rita, Pilán Tímea, Balogh Noémi Molnár Zoltánné vezetőedző: Elégedett vagyok a lányokkal, hiszen nagyon sok dolgot megvalósítottak a tanultakból. Sokan nyújtottak jó egyéni teljesítményt, emellett csapatban is remekül együtt tudtunk működni. Kezdünk bele lendülni a rájátszás ritmusába, a bajnoki szünetet követően ott szeretnénk folytatni, ahol most abba hagytuk. Gratulálok csapatomnak! További eredmények: xc vv   [gallery ids="81054,81057,81059,81060,81062,81064,81067,81069,81070,81071,81072,81075,81076,81077,81078,81080,81083,81085,81088,81090,81091,81094,81095,81098,81100,81101,81104,81107,81108,81111,81113,81116,81118,81119,81121,81123,81125"]

2024.04.22 | 14:47
2024.04.21 | 09:07

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00