Nem adott esélyt a címvédő
2017.01.09 | 13:52
Nem adott esélyt a címvédő A női futsal NB I nyolcadik fordulójából elhalasztott mérkőzést pótolt a tavalyi kiírás bajnoka az Astra HVF és az újonc Göcsej SK. A vendégek remek helyzetkihasználással megérdemelten vitték el a három bajnoki pontot. Göcsej SK- Astra HFC 2-10 (0-3) Zalaegerszeg, 100 néző, jv: Dávid József (Halázs G., Mózsa Á.) Göcsej SK: Kiss - Horváth, Marsai, Orbán, Megyeri, Csere: Boda, Németh, Szegedi, Nagy, Fábián, Edző: Major Gábor Astra HFC: Kovács - Halászi, Gál, Godvár, Nagy A, Csere: Balázs, Mészáros, Edző: Dombó János Gólszerzők: Orbán (2) ill. Gál (2), Balázs (3), Nagy (2), Halászi (2), Godvár, Mindkét csapat nagy elánnal kezdett. Az első perc végén Kiss Emíliának kellett nagy helyzetben hárítania. A 2. percben Godvár perdített kapufára, majd Orbán tornásztatta meg a vendégek kapusát. A 4. percben Gál szerzett vezetést az Astrának, majd Boda szinte a középkezdésből egyenlíthetett volna. Magasabb fokozatra kapcsoltak a hazaiak és rendre helyzetbe is kerültek. A 8. percben Godvár már a második kapuját szerezte. A 12. percben Marsai egyenlíthetett volna kétszer is, de egyszer a kapus védett, máskor a játékos célzott pontatlanul. A vendég kontrák mindig veszélyt rejtettek és a 16. percben Gál passzából Balázs növelte kétgólosra az Astra előnyét (0-2). A bekapott gól megzavarta a hazaiakat és szétesett a játékuk. A vendégek a remekül irányító Nagy Anett révén harmadszor is mattolták a Göcsej védelmét és megnyugtató előnnyel mehettek a szünetre (0-3). IMG_5897 Góllal kezdte a második félidőt a Göcsej SK. A 22. perc elején Marsai lőtte balról keresztbe a kapu előtt a labdát, amibe Orbán jó ütemben tette bele a lábát (1-3). A középkezdés után ismét Marsai került helyzetbe, de sistergős bombája a felső lécen csattant. Próbált szépíteni a hazai csapat, de a 26. percben egy védelmi hibát kihasználva újra háromra nőtt a különbség a csapatok között (1-4). Három perccel később Halászi bombázott középről a hálóba tovább növelve a vendég előnyt (1-5). Szegény embert még az ág is húzza, mondhatnánk, mert a 32. percben büntetőhöz jutott az Astra, amit Halászi értékesített (1-6). A mérkőzés hajrájára teljesen szétesett a Göcsej játéka és egymás után érkeztek a kiskunfélegyházi gólok. A végén még Orbán szépített, de a kiütéses vereséget már nem tudta elkerülni a Göcsej. Major-GaborMajor Gábor: - Az első félidőben adtunk három gól előnyt az ellenfélnek. A második elején volt egy fordulópont, amikor visszajöhettünk volna a mérkőzésbe, de a lehetőségeinkkel nem tudtunk élni az ellenfél pedig kihasználta a hibáinkat és megérdemelten nyertek. dombó Dombó János: - Gratulálok a csapatomnak, idénykezdetnek azt gondolom kiváló eredményt értünk el egy nagyon masszív szívós csapat otthonában.    - Jóna István -  [gallery ids="73740,73742,73743,73744,73745,73747"]

2024.04.16 | 11:08
2024.04.08 | 13:35

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00