Nb I-es lett a Göcsej női csapata
2016.06.12 | 20:17
Kettős győzelemmel harcolta ki az első osztályba való kerülést a Göcsej női csapata

Hosszú utazás várt az egerszegi hölgyekre, mivel az osztályozó második mérkőzését ellenfelük otthonában, Salgótarjánban kellet lejátszaniuk.  Reklám Press-Skorpió - Göcsej SK 1-3 (0-1) Salgótarján, játékvezető: Katona Brigitta (Molnár, Császár) Skorpió SE: Terdik, Balya, Tóth, Mészáros, Pintér, Csere: Takács, Molnár, Gál, Keviczki, Kuch, Ferencz, Vezetőedző: Tóth Zsolt Göcsej SK:Kiss, Orbán, Marsai, Boda, Megyeri, Csere: Fábián, Puskás, Nagy, Horváth, Vezetőedző: Halmos Máté Gólszerzők: Pintér, Marsai, Orbán (2) A hazaiak kezdték jobban a találkozót és próbálták ráerőltetni az akaratukat a vendégekre. A vendégek a kontrákra rendezkedtek be és rendre helyzetbe is kerültek a lányok. A salgótarjáni támadások nem jártak sikerrel, ellenben a félidő hajrájában Marsai remek csellel hozta magát helyzetbe és remekül lőtt Terdik kapus mellett a hálóba (0-1).  A szünet után kitámadott a Skorpió és az agresszív védekezésük megzavarta a vendégeket. A hazai támadások továbbra sem értek célt így egyre bátrabban kontrázhattak Marsaiék. Orbán kétszer is betalált így végleg eldőlt a mérkőzés sorsa. A hazaiak a hajrában még szépítettek, de ez már csak szépségtapasz volt számukra. A Göcsej SK kettős győzelemmel 11-3-as összesítéssel megérdemelten jutott az NB I-be.  Halmos Máté: - Gratulálok a csapatnak! Tavasszal erre a célra építettük fel a társaságot és ez végre sikerült. Mindenki hozzátette a magáét a játékosoktól a vezetőkig, a buszsofőrtől a masszőrökig! A Göcsej női csapata tehát ősztől már az NB I-ben szerepelhet, és a klub elmondhatja magáról, hogy a Győrhöz hasonlóan a férfi és a női vonalon is első osztályú együttessel rendelkezik. Szép volt lányok! pity [gallery ids="61494,61495,61496,61499,61501,61503,61504,61505,61506,61508,61510,61512,61515,61516,61517,61518,61519,61522,61525"]