Nagyvadat ejtett a Vénusz
2018.02.26 | 09:51
Nagyvadat ejtett a Vénusz Már a negyedik percben megszerezte a vezetést a Miskolci Vénusz a Szekszárd ellen, miután Hargas Annamária rövid felszabadítása után a szemfüles Kovács Aliz az üres kapuba lőtte a labdát. Az esélyesebb vendégek Horváth Katalin átlövéséből szinte azonnal válaszolni tudtak, s az egyenlítő gól szerzője nem sokkal ezután a kapufát találta telibe. Kiegyenlített csata folyt a pályán, s a félidő hajrájában egy szabadrúgás-kombináció végén Váradi Cintia talált a hálóba. Maradjunk annyiban nem volt háríthatatlan lövés.. A második játékrészben mindkét oldalon akadtak lehetőségek, de ezek kimaradtak, aztán a 32. percben Miliczki Noémi távoli, jól helyezett löketével minden eldőlt. Nem kellett volna nagy bravúr ennek sem a hárításához, de nagy kérdés mit láthatott a lövésből a Szekszárd kapusa. Mindent megpróbált a hátralévő percekben a vendégcsapat, hogy közelebb kerüljön ellenfeléhez, de igazából szerencséjük sem volt, Megyes Ágnes próbálkozásánál a kapufáról vágódott ki a labda.

Mélyen tudása alatt játszottak Micskó Márk játékosai, s ismét kiderült, hogy nem olyan erős ez a keret, hogy Ganczer Hajnalkát pótolni tudja, márpedig munkahelyi elfoglaltsága miatt ezúttal nem tudott Hajni pályára lépni. A Vénusz futsalosai minden dicséretet megérdemelnek, lelkesek voltak és motiváltak, s taktikailag nagyon jól felkészítette őket mesterük. Női futsal NB.I. 18. ford. Miskolci Vénusz - Agenta Girls Szekszárd 3:1 (2:1) Miskolc Városi Sportcsarnok Játékvezető: Katona Brigitta, Nagy László, Orosz Pál. Miskolci-Vénusz: Almási - Kovács, Bernáth, Miliczki, Galambvári. Csere: Putnoky - Szőke, Váradi, Skaliczki, Bunda-Tóth, Tamók, Palakovics. Edző: Uray Attila Agenta Girls Szekszárd FC: Hargas - Megyes, Fábián, Buchmüller, Horváth. Csere: Beke, Kágyi, Vőfély. Edző: Micskó Márk Góllövők: Kovács (1-0) a 4., Horváth (1-1) az 5., Váradi (2-1) a 17., Miliczki (3-1) a 32. percben. Sárgalap: Buchmüller a 19., Kovács A. a 24., Horváth a 38. percben. uray_attila1Uray Attila (Miskolci Vénusz): - Nagyon nehéz három ponton vagyunk túl a Szekszárd ellen, ellenfelünk igazolta, hogy nem véletlenül a másodikak a tabellán. Az első mérkőzésen könnyen megvertek minket, a másodikon meg tudtuk őket szorítani, most pedig sikerült győzni. Rég nem nyertünk már hazai pályán, nagyon nagy szükségünk volt erre az önbizalom javító győzelemre! Büszke vagyok a lányok teljesítményére, és örülünk neki, hogy szurkolóink jókedvűen mehettek haza. Remélem, legközelebb még többen szorítanak nekünk! Teljesen megérdemelten nyertük meg a mérkőzést. micsko_kozeliMicskó Márk (Szekszárd): - Gratulálok a hazai csapatnak a győzelemhez!   - Simonyi András -