Nagyot küzdött, de pont nélkül maradt a Göcsej
2017.11.20 | 19:04
Nagyot küzdött, de pont nélkül maradt a Göcsej Jó iramú mérkőzésen ismét nyerni tudott a bajnoki tabella első helyén álló Hajdúböszörmény és ezzel nagy lépést tettek az alapszakasz megnyerése felé. Ahogy Quirikó Vivien vezetőedző a mérkőzés utáni nyilatkozatában kiemelte nem volt ez egy könnyű mérkőzés a Zebráknak, ugyanis a Göcsej masszív és igen szervezett védekezésével szemben meggyűlt a baja a böszörményieknek. Pedig már az 5. percben megszerezték a vezetést a vendégek Pádár Anita góljával és ekkor kevesen hittek abban, hogy 1-1-s döntetlennel fordulnak majd a csapatok, pedig így történt. Orbán Szandra vette be Torma Lilla hálóját a 16. percben némileg váratlanul. Screenshot-2017-11-20 Futsal Hungary Futsal MagyarországA kirobbanó formában lévő Pádár Anita a második félidőt is góllal indította és egyre nyomasztóbb lett a HTE fölénye, ugyanakkor a Göcsej elismerésre méltó módon hátrányban is csupaszív, lelkes játékával állította maga mellé az értük szorítókat. Mi több az előző szezon gólkirálynője Marsai Nikoletta egyenlítése után volt esélyük a vezetést is megszerezniük Torma eszén azonban nem lehetett túljárni. A nagyszerűen játszó Megyeri Boglárka balszerencsés mozdulata kellett ahhoz, hogy újra előnybe kerüljön a címvédő és a hajrában Tell Zsófia biztosította be a vendégsikert Női NB I, 9. forduló Göcsej SK – Hajdúböszörményi TE 2-4 (1-2) Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Tornacsarnoka, 100 néző Játékvezetők: Vincze Gábor – Mózsa Ábel – Kondákor Márk Göcsej: Kiss Emília – Megyeri Boglárka, Lehota Szimonetta, Orbán Szandra, Marsai Nikoletta Csere: Horváth Lilla, Vörös Viktória, Czeglédi Petra, Fábián Ramóna Vezetőedző: Bagó Gábor HTE: Torma Lilla – Szekér Anita, Vígh Renáta, Tell Zsófia, Pádár Anita Csere: Quirikó Vivien, Bokor Adrienn, Kota Gabriella, Farkas Éva, Benkő Mónika, Szilágyi Mariann Edző: Quirikó Vivien Gólszerző: Orbán Szandra, Marsai Nikoletta illetve Pádár Anita (2), Tell Zsófia, Megyeri Boglárka (öngól) Kiss Emília (Göcsej): Minden nehézség ellenére nagyon büszke vagyok a csapatra. Minden tőlünk telhetőt megtettünk. Nagyon jó iramíú mérkőzésen maradtunk alul. Gratulálok a HTE csapatának. Quirikó Vivien (HTE): Legutóbb elégedett voltam a helyzetkihasználással, most azonban a gólok száma nem volt arányban a mezőnybeli fölényünkkel – ehhez persze kellett a hazaiak masszív védekezése is. A lényeg a három pont, gratulálok a csapatomnak.