Nagy taktikai csatára van kilátás Kiskunfélegyházán és Salgótarjánban
2016.03.12 | 10:34
Nagy taktikai csatára van kilátás Kiskunfélegyházán és Salgótarjánban Szombaton és hétfőn is pótolnak mérkőzést a női élvonalban és egyiküket sem egyszerű megtippelni. Ennek oka a bajnoki versenykiírás, amelyet sok kritika ért korábban is, s amely lehetőséget kínál a csapatoknak arra, hogy taktikázzanak arra vonatkozóan, hogy a rájátszás során a könnyebbnek ígérkező ágra kerüljenek.   17. fordulóból elhalasztott mérkőzés   Astra-Elios Kiskunfélegyházi Bulls – Brand Mission-U-Light Tolna-Mözs 03.13, szombat, 17:00, Kiskunfélegyházi KÉSZ Aréna Győrben eléggé tartalékos összetételben állt ki az Astra és szenvedett négygólos vereséget az Árkád ETO-tól így eldőlt, hogy Dombó János csapata a negyedik helyen végzett az alapszakaszban és a DEAC ellen játssza a negyeddöntőt. Mégsem tekinthető teljesen érdektelennek a bajnoki címvédőnek a Tolna elleni mérkőzés, ugyanis győzelmük esetén akár a HTE ellen is elődöntőzhetnek, míg vereség esetén a Tolna-Szekszárd negyeddöntő győztesével játszanának a fináléba jutásért. A Tolna győzelme esetén megnyerné az alapszakaszt, de nagy kérdés, hogy szeretnének e nehezebb ágra kerülni a rájátszás során, vagy sem?! Röviden összefoglalva a taktikázásról is szólnak az utolsó fordulók a női NB I-ben, így nehéz a győztest megtippelni. A motiváltabb csapat fog nyerni. A futsal-hungary tippje: kétgólos Astra-siker   16. fordulóból elhalasztott mérkőzés   ReklámPress-Skorpió – DVTK-Vénusz 03.14, hétfő, 20:00. Salgótarjáni Sportcsarnok  A hazaiak a hétfő esti mérkőzés eredményétől függetlenül utolsó helyen végeztek az alapszakaszban, így készülhetnek az osztályozóra, a DVTK viszont amennyiben pontot szerez Salgótarjánban, akkor nagy valószínűséggel elkerülné a HTE-t és az Árkád ETO ellen játszana a legjobb négy közé jutásért. Itt is leginkább az a kérdés, hogy a DVTK melyikükkel szeretne játszani a rájátszásban, mert ha komolyan veszi a Skopió elleni ütközetet akkor nehéz elképzelni, hogy pont nélkül maradnának. Honlapunk a két csapat játékerejét vette alapul a tippelésnél… A futsal-hungary tippje: egygólos DVTK-siker