MVFC Berettyóújfalu – Obsitos SE 4-5
2015.04.08 | 20:48
MVFC Berettyóújfalu – Obsitos SE 4-5 MVFC Berettyóújfalu – Obsitos SE 4-5 (2-1) Berettyóújfalu, Pálfi István Rendezvénycsarnok Játékvezetők: Kövér Tamás, Seres László, Tóth Gábor MVFC Berettyóújfalu: Pozsgai Melinda - Varga Veronika, Pozsgai Kitti, Tóth Nóra, Kóti Lilla Csere: Czakó Viktória, Papp Dóra, Tóth Anita, Tóth Tamara, Kelemen Anett, Ugrai Csilla Vezetőedző: Trencsényi János, Edző: Dávid Richárd Obsitos SE: Varga Andrea - Linke Nikolett, Szabó Szilvia, Fehér Vivien, Bilicsné Kerekes Anikó Csere: Bozsik Nikolett, Ferenczi Anna, Ország Anita Vezetőedző: Ferenczi Anna Gólszerzők: Czakó Viktória (2), Tóth Nóra, Tóth Anita, Ugrai Csilla (öngól), illetve Ország Anita, Linke Nikolett (2), Szabó Szilvia A mérkőzés elején az Obsitos SE csapata irányította a játékot. A játékrész 5. percében egy öngóllal megszerezte a vezetést a vendégcsapat. A hazai együttes próbált helyzeteket kialakítani, de nem tudták áttörni a hazai csapat védelmét. A folytatásban mezőnyjáték folyt a pályán és mindkét oldalon adódtak lehetőségek, amit a hazaiak használtak ki jobban. Először a 16. percben Czakó Viktória, majd a 18. percben Tóth Nóra talált be Varga Andrea kapujába, így a csapatok 2-1-es állással mehettek szünetre.  A második játékrészt a hazaiak kezdték jobban. A 21. percben Tóth Anita egy szép akció végén két gólosra növelte csapata előnyét. A gólra hamar jött a válasz vendégoldalról. A 26. percben Ország Anita talált be Pozsgai Melinda kapujába. A folytatásban mindkét csapat előtt adódtak lehetőségek, de a kapusok remekül helyt álltak. A 33. percben hazai oldalról Czakó Viktória ismét betalált, így már újra két gól volt a Berettyó előnye. Ferenczi Anna együttese a bekapott gól után lehozta kapusát és vészkapus játékkal próbálkoztak, aminek meg is lett az eredménye. Először a 35. percben, majd a 37. percben Linke Nikolett talált be, aki két találatával visszahozta a reményt csapata számára. A mérkőzésből már csak pár másodperc volt hátra, amikor is a vendégek labdát szereztek saját térfelükön és egy remek kontrából megszerezték a győztes találatot, ami Szabó Szilvia nevéhez fűződött. Összességében az Obsitos SE egy küzdős, hajtós mérkőzésen megérdemelten szerezte meg a három pontot. Ferenczi Anna: Nagyon lassan indult be a gépezet. A hazaiak beálltak saját térfelükre, és onnan próbálkoztak labdát elcsípni, érthetetlen módon ezt mi nem használtuk ki, hanem a kapunk környékén adogattunk, visszahoztuk a labdát és ezzel magunkra húztuk ellenfelünket. Miután elkezdtünk letámadni, kicsit felpörgött a meccs, de nagyon sok hibával játszottunk. A Berettyó is, ezért mindkét oldalon akadtak helyzetek, amely során egy szerencsés góllal megszereztük a vezetést. Ezután hullámzó volt a mérkőzés képe, mindkét oldalon születtek lehetőségek, megmentett minket kétszer is a kapufa, szerencsére egy jó kapussal a fedélzeten. Az utolsó hét percben 5:4-es játékot játszottuk 4:2-es állásnál. Többször is gyakoroltuk már ezt edzéseken is és mérkőzéseken is. Egyre több gólt szerzünk belőle és ezt a mostani meccs gyönyörűen igazolta. 2 gólt sikerült elérnünk most. A győztes gól pedig méltó befejezése volt győzni akarásunknak, amely egy higgadt, okos döntések sorozatából született, kontrajátékból. Leírhatatlan a boldogság, amit éreztünk, hiszen hosszú idő óta nem tudtunk sikert elérni. Remélem, hogy ez a sorozat folytatódik.

2024.04.25 | 13:11
2024.04.22 | 14:47

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00