Megyes Ágnes volt a Tolna nyerőembere
2015.09.13 | 20:58
Megyes Ágnes volt a Tolna nyerőembere Megyes Ágnes volt a Tolna nyerőembere Rendkívül kiélezett mérkőzést játszott a DVTK-Vénusz a bajnoki címre törő Tolna-Mözs ellen. Az első félidőben ugyan nem született gól, ez azonban nem az eseménytelenségnek, hanem a két kapusnak volt köszönhető, akik parádés védések egész sorát mutatták be.

12006371_911597615546230_8454329647234047046_n

Nagyon jól felkészült egymásból mindkét alakulat és remekül védekeztek, s a 31. percig 0-0-t mutatott az eredményjelző tábla. Ekkor Fábián Rebeka megtörte a gólcsendet, de rövid időn belül a DVTK remek formában lévő játékosa Rondzik Júlia egalizálni tudott. (1-1). A döntést így a hajrára hagyták a csapatok, s a válogatott Megyes Ágnes két perccel a vége előtt bevette a hazai kaput, így ő lett a meccs hőse.

12011335_911597705546221_7767194305847988291_n

Közel járt a Vénusz a pontszerzéshez, de a több helyzetet kidolgozó, s agilisabb vendégcsapat összességében többet tett a győzelem megszerzése érdekében. Női futsal NB I. 2. forduló DVTK-Vénusz - Tolna Mözs 1-2 (0-0) Miskolc. Játékvezető: Katona Brigitta, Újhelyi Tamás, Császár Kristóf DVTK-Vénusz: Almási - Kovács A., Miliczki, Boros, Rondzik. Csere: Szőke, Bernáth, Németh D., Lipták, Paranai, Kresák. Vezetőedző: Thür Antal. Tolna-Mözs: Vincze - Hodován, Buchmüller, Varga A., Megyes. Csere: Maláti D., Maláti G., Fábián, Ferenczi, Orbán, Bozsik, Ősz. Vezetőedző: Frank Tamás Sárga lap: Bernáth a 19. percben. Gólszerző: Fábián (0-1) a 31., Rondzik (1-1) a 34., Megyes (1-2) a 38. percben. Thür Antal: - Gratulálok a Tolnának! Megérdemelten nyertek. Fegyelmezetten védekeztünk, de az előre-játékunk ötlettelen volt. Dolgozunk tovább! Frank Tamás: - A helyzetkihasználáson kívül nagyjából azt kaptam a csapattól, amit vártam... Egy jó erőkből álló Miskolcot sikerült legyőzni idegenben, ami önmagában is jó eredmény, hát még úgy, hogy nem is érdemtelenül vittük el a három pontot!