Megvédte bajnoki címét az Amazonok
2017.05.24 | 20:28
Bajnokcsapatot avathatnak újra Gyulán, a tavalyi évhez hasonlóan ismét Molnár Zoltánné Irénke csapata állhat az NB II-es bajnokság dobogójának első fokára. A gyulai lányok az utolsó előtti fordulóban a nyugati bajnokot látták vendégül, akik egyénileg jól képzettek és igen rutinos múlttal rendelkeznek. A mérkőzés elején látszott a csapatokon a győzni akarás, azonban egy rövidzárlatot kihasználva 3-0-s előnyre tett szert a vendégcsapat már a 8. perc végén Krascsenics Petra duplájával és Tóth Bianka szemfüles góljával, mely hidegzuhanyként hatott az amazonokra. Az időkérést követően megrázták magukat a hazaiak, a rendkívül jó napot kifogó fővárosiak azonban rendre állták a sarat, sőt, sokszor veszélyeztették a gyulai kaput is. Pilán Tímea és Fülöp Diána 2 perc alatt visszahozta a reményeket, így félidőben egy gólos KRSE előnnyel fordultak a csapatok. A második játékrészben Szamosy Csaba tanítványai letámadták a hazai csapatot, hiszen a dobogó elérése érdekében számukra 3 pont lett volna az elfogadható. A küzdelmes mérkőzésen sokszor elszabadulhattak volna az indulatok, bár a győzni akarás mindkét csapatra görcsösen hatott. Balogh Noémi újra megvillantotta lövő tudományát, hatalmas gólt akasztott Fülöp Eszter kapujába a mérkőzés 27. percében, mely után a fürdővárosiak vérszemet kaptak, és ostrom alá vették a vendég kaput. Az eredmény azonban nem változott, a döntetlennel a gyulaiak a Csömör elleni utolsó mérkőzés eredményétől függetlenül bebiztosították az aranyérmes pozíciót, míg a KRSE bronz reményét a Salgótarján elleni győzelem csillogtathatja meg. Gyulai Amazonok—KRSE 3—3 (2—3) Vezette: Belicza Bence – Sándor Imre- Zsótér Róbert Gyula, 200 néző Gyulai Amazonok: Csontos Zsanett – Papp Laura – Perjési Rita – Fülöp Diána – Erdélyi Angéla Cserék: Kurai Nikolett, Szilágyi Zsanett, Pilán Tímea, Balogh Noémi, Németh Viktória, Molnár Ágnes Edző: Molnár Zoltánné KRSE: Fülöp Eszter – Vicai Katalin – Krascsenics Petra – Tóth Bianka – Tóth Eszter Cserék: Miklián Bernadett, Szamosy Ágnes, Hugyecz Henriett, Balogh Kármen, Kalányos Adél Edző: Szamosy Csaba Góllövők: Pilán Tímea, Fülöp Diána, Balogh Noémi, illetve Krascsenics Petra 2, Tóth Bianka Molnár ZoltánnéMolnár Zoltánné vezetőedző: Hatalmas volt a mérkőzés végén a boldogság, hiszen a célunkat teljesítettük, mely a bajnoki cím megvédése volt idén! A lányok szívüket, lelküket kitették a pályán, az ellenfél hihetetlen jó napot fogott ki, ezúton is kívánom, hogy érjék el a dobogót. A csapatomra nagyon büszke vagyok, vár ránk még egy felszabadult, tét nélküli mérkőzés a Csömör ellen, illetve gőzerővel készülünk a Debrecen elleni osztályozó mérkőzésekre.
A bajnok csapat tagjai: Csontos Zsanett, Deák Márta, Németh Viktória, Papp Laura, Perjési Rita, Szilágyi Zsanett, Erdélyi Angéla, Fülöp Diána, Pilán Tímea, Csanálosi Anada, Kurai Nikolett, Balogh Noémi, Bálint Rebeka, Bálint Kata, Molnár Ágnes. Vezetőedző: Molnár Zoltánné

2024.04.16 | 11:08
2024.04.08 | 13:35

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00