Még 100 százalékos a Vénusz
2017.09.24 | 09:32
Még 100 százalékos a Vénusz Az Attilák csatájából ezúttal a miskolci jött ki győztesen, de a körülmények ismeretében ez nem volt meglepetés, még csak kérdés sem. Az ETO kapus nélkül utazott Miskolcra, és bizony az összefoglalót nézve, ennek ellenére  nehéz feladat elé állította a hazaiakat az 5 a 4-es játékukkal. Megvoltak persze a lehetőségeik a borsodiaknak bőven, azonban ezekből csak a csapat lelke, Kovács Aliz értékesített kettőt. A második félidőben aztán könnyebben ment a gólgyártás, de ha Molnár Attila együtt tudja tartani ezeket a fiatal lányokat Győrben, akkor még sok örömük lehet bennük. Miskolci-Vénusz - Árkád ETO 7-1 (2-1) Miskolc, Generali Arena Játékvezető: Szabó Erik László asszisztensek: Kátai Gábor, Suszter László.
Miskolci-Vénusz: Almási - Kovács, Váradi, Bernáth, Miliczki. Csere: Ádám - Tamók, Mikó, Kovács Anikó, Paranai, Szőke, Skaliczki, Palakovics. Edző: Uray Attila Árkád ETO: Závogyán - Tillinger, Zemlényi, Kardos, Szűcs. Csere: Pintér, Hajdú Edző: Molnár Attila Góllövők: Kovács Alíz (1-0) az 1., Kovács Alíz (2-0) a 20., Kardos (2-1) a 20., Váradi (3-1) a 27., Bernáth (4-1) a 29., Palakovics (5-1) a 29., Kovács Anikó (6-1) a 30., és Paranai (7-1) a 38. percben. Sárgalap: Kardos a 19. percben. uray_attila1Uray Attila: - A mutatott játékkal egyáltalán nem vagyok elégedett, de a magabiztos győzelem miatt gratulálok a csapatomnak. Rengeteg kihagyhatatlan helyzetet hagytunk ki az első félidőben, aminek egy részét ha értékesítjük, akkor hamar eldönthettük volna a 3 pont sorsát. Jól szálltak be az utánpótlás korú játékosaink a mérkőzésbe. Jók: Bernáth Csilla, Kovács Aliz, Palakovics Laura   molnar-attila_2016-04-15Molnár Attila: - Érdekes meccset játszottunk. Mivel két kapusunk is megsérült, a harmadik pedig a nagypályás meccsen volt cserekapus, így kapus nélkül álltunk ki a DVTK otthonában. A nagypályás meccsre rakott futsal meccs tovább nehezítette a helyzetünket, így messze nem ideális összeállításban, két cserével utaztunk Miskolcra. Ennek ellenére, öt a négy elleni labdatartásunk az első félidőben tökéletesen működött, minimális egygólos előnnyel vezetett a Miskolc. Sajnos a lányokat elvitte a hév, nem akarták, vagy nem tudták már folytatni a nem éppen szemet gyönyörködtető, de felettébb eredményes játékot, rendre a támadásokat erőltették, nem voltak türelmesek, így egyre többet hibáztak. Ezt a rutinos DVTK büntette, és sajnos kapus nélkül nem tudtuk megállítani a rohanásukat. Ettől függetlenül, ezek a fiatal kislányok nem játszottak alárendelt szerepet, megleptük a miskolci lányokat, ha nagyobb rutinnal rendelkezünk, szoros meccset játszhattunk volna. Remélem a jövő hétre már kapussal tudunk kiállni, és sokkal jobb eredményt érünk el. Gratulálok a Vénusznak, és Bernáth Csillának születésnapja alkalmából.