Gólszerzők:
Horváth V. (25., 27.), Nagy A. (5.), illetve Vámosi (2.), Sereg (29.), Csapó (33.).

Budaörs-Endo Plus Service - Astra-Activtek HFC-Üllő 3-8 (0-1)
Budaörs, Városi Sportcsarnok
Góllövők: Fábián (27., 36.), Megyeri (39.), illetve Balogh N. (18., 27., 29., 40.), Kubitsch (30., 38.) Varga (26.), Csolti (33.)

Csepel Utánpótlás SE - TFSE-Bestrong 1–2 (0–1)
Gyáli Sportcsarnok
Gólszerzők:
Diamant (39.), illetve Dióssy (9.), Bozsik (37.)

Az alapszakasz végeredménye:

A Versenykiírás értelmében az elődöntőben az alapszakasz 1 helyezettje a negyedikkel, míg a 2. helyezettje a harmadikkal játszik a döntőbe jutásért. A küzdelem két győztes mérkőzésig tart, azaz döntetlen esetében minden mérkőzésen 2x5 perces hosszabbítás, szükség esetén pedig büntetőrúgások következnek majd. Az első mérkőzéseken az alapszakasz első, illetve második helyezettje a pályaválasztó.

Az 5. és 6. helyen végzett csapatok (Csepel és TFSE) szintén két győztes mérkőzésig tartó párharcban dönti el a bajnokság végső sorrendjét, az első mérkőzés pályaválasztója a Csepel lesz majd.

Az utolsó mérkőzésen eldőlt a bajnokság gólkirálynői címe is, melyet 20 góllal az Astra játékosa Balogh Noémi szerzett meg.

2024.04.26 | 12:24
2024.04.25 | 13:11

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00