Ismét győzött az Árkád ETO
2017.03.19 | 13:27
Ismét győzött az Árkád ETO A női futsal NB I alsóházi rájátszásban Győrben vendégeskedtek az egerszegi lányok. A hazaiak háromgólos előnyét még ledolgozták, de a fordításra már nem maradt ereje a lányoknak és a hazaiak az utolsó percben megszerezték a győztes találatot.  Árkád ETO- Göcsej SK 4-3 (2-0) Győr, Magvassy Sportcsarnok, Jv: Vadász Csaba (Strobl P, Gőgös B.) Árkád ETO: Joó - Tillinger, Dikanová, Szűcs, Zemlényi, Csere: Pintér, Szabó, Kardos A., Hetrovicz, Kardos E., Edző: Molnár Attila Göcsej SK: Kiss - Nagy, Orbán, Horváth, Marsai, Csere: Németh, Reider, Edző: Major Gábor Gólszerzők: Dikanová (2), Kardos E.(2), illetve Marsai (2), Horváth Foghíjas csapattal lépett pályára Göcsej SK az Árkád ETO vendégeként. Az első tíz perc nem hozott túl sok izgalmat, mindkét csapat a biztonságra törekedett és a helyzetek befejezésénél kevésbé koncentráltak. A 13. percben egy távoli lövéssel szerzett előnyt a hazai csapat, majd a félidő végén megduplázták előnyüket. A második játékrész elején próbáltak ritmust váltani Marsai Anikóék, de továbbra sem tudtak gólt szerezni, ellentétben a győriekkel, akik a 28. percben háromgólosra növelték előnyüket. A zalaegerszegi lányok összekapták magukat, fogcsikorgatva küzdöttek és négy perc alatt Marsai kettő és Horváth góljaival kiegyenlítettek. Az utolsó percekre kiélezetté vált a találkozó. A vendégek támadtak, de nem tudták bevenni a hazai kaput, míg Molnár Attila lányai 54 másodperccel a lefújás előtt egy szerencsésnek mondható góllal megszerezték a győzelmet.  molnar-attila_2016-04-15Molnár Attila: - Ott folytattuk, ahol a múlt héten abbahagytuk. Tartottam a mérkőzéstől, mert úgy alakultak az eredmények, hogy szinte semmi nem maradt az egész évben megszerzett pontjainkból. Nekünk nyernünk kellett, hogy életben tartsuk a bennmaradási reményeinket. Jól indult számunkra a mérkőzés, tudtuk a saját játékunkat játszani, és a Göcsej nem volt agresszív, sokat tudtuk birtokolni a labdát. Két gól előnnyel fordultunk, és a harmadik gólt is megszereztük. De ekkor, bár nem értem miért, elkezdtünk kapkodni, amit rutinos ellenfelünk kihasznált, és pár perc alatt kiegyenlített. Volt bennünk tartás, és sikerült a rengeteg helyzetből egyet értékesíteni, így ha nehezen is, de begyűjtöttük a nagyon fontos három pontot. Jó kapusteljesítmény mellett az első sorom kimagasló munkát végzett, és Kardos Emese gólerős játéka segített a győzelemben. Még nem nyugodhatunk meg, de ha ezen az úton maradunk, meglehet a bennmaradás. Major-GaborMajor Gábor: - Az első félidőben nem találtuk a játék ritmusát és tetemes előnyt adtunk a hazaiaknak. A második félidőfelétől 10 percen keresztül azt játszották a lányok, amit igazán tudnak. Sajnos ez csak a felzárkózáshoz volt elég, a győzelemhez nem. Szűkös kerettel is becsülettel küzdöttek a lányok, de sajnos a győzelem ezúttal is elmaradt.  Csapatunk a harmadik fordulóban március 25-én 17 órától az Airnergy FC fogadja a Zalakerámia Sport-és Rendezvénycsarnokban. A hátralévő négy fordulóba a maximumot kell a lányoknak teljesíteni és legalább három győzelem kell a biztos bennmaradáshoz.   fff

2024.04.16 | 11:08
2024.04.08 | 13:35

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00