Ismét győzött a Szekszárd!
2017.01.29 | 13:42
Ismét győzött a Szekszárd! Agenta Girls Szekszárdi FC - Göcsej SK 5:1 (2:1) Szekszárd, 450 néző Vezette: Sipos – Pekoli – Hartung Szekszárd: Hargas – Fábián, Megye, Mausz, Horváth K Csere: Blesz, Bogárdi, Buchmüller, Ganczer, Urbán Edző: Micskó Márk Göcsej: Kiss E – Orbán, Marsai, Megyeri, Horváth K Csere: Fábián R, Nagy B, Németh M, Lehota Edző: Major Gábor Góllövők: Horváth K. 2, Buchmüller P., Ganczer H., Urbán A. illetve Marsai Az első pillanattól kezdve támadólag lépett fel a hazai csapat a Göcsej ellen, ami hamar góllá is érett, hiszen egy nagyon szép akció végén, Megyes Ági passzolt nagyszerűen Horváth Kata elé, aki rögtön kihasználta helyzetét, ezzel vezetéshez juttatva csapatát (1:0). Sokáig azonban nem örülhettek, hiszen egy ellentámadás után Marsai talált a hálóba, egalizálva az eredményt (1:1). Mentünk előre a szekszárdiak, de a vendégek ellentámadásaiban mindig ott volt a veszély.  Aztán egy ragyogó Fábián Rebeka, Buchmüller Petra összjáték után utóbbi talált a hálóba, ismételten vezetéshez juttatva a szekszárdi lányokat (2:1). A második félidőre még egy lapáttal rákapcsolt a hazai csapat, aminek nagyon hamar meg is lett az eredménye, szintén egy nagyon látványos akció végén, Ganczer Hajnalka lőtte ki a felső sarkot (3:1). Nem álltak le a hazaiak, aminek jött is az eredménye, hiszen egy végigvitt támadás végén Urbán Anett gurított az üres kapuba (4:1). Két perccel később ismét csak megzörrent a zalaegerszegi háló, Ganczer Hajni szabadrúgása ugyan még levágódott a sorfalról, a kipattanót azonban Horváth Kata elegáns mozdulattal, belsővel kapásból helyezte a felső sarokba (5:1). micsko_kozeliMicskó Márk:  - Fontos volt ez a győzelem, hiszen az első félidőben még picit érződött a lányok játékán a múlt heti vereség, de a második félidőben már egy felszabadultabb és pontosabb játékot nyújtva, magabiztos győzelmet arattak. Sajnos Szekér Anita megbetegedett, így az ő játékára nem számíthattunk. Voltak hibáink, de úgy gondolom a győzelmünk megérdemelt, gratulálok a Lányaimnak! Köszönjük szép számú szurkolóinknak a fergeteges biztatást! [gallery ids="75346,75348,75351,75352,75355,75358,75361,75363,75365,75368,75371,75374,75375,75378,75381,75383,75386,75389,75392,75395"]