Hajdúböszörmény bajnokot ünnepelt
2017.05.14 | 17:51
Hajdúböszörmény bajnokot ünnepelt Sokáig úgy tűnt, hogy ez a mérkőzés fog dönteni a bajnoki cím sorsáról a nőknél, de a Szekszárd elszállt a két előző fordulóban való döntetlenjeivel. Így Quirikó Vivien lányai már bajnokként várhatták az év csúcsmérkőzését. A képeken látszik, hogy Hajdúböszörmény megadta a módját a bajnokai ünneplésének. A mérkőzés pedig hűen tükrözte az egész éves párharcot is, és jellemzően nagyon szoros küzdelemben győzött a Böszörmény a méltó rivális Szekszárd ellen.

Hajdúböszörményi TE – Agenta Girls Szekszárd FC 4-3 (3-3) Hajdúböszörmény, Városi Sportközpont Vezette: Takács István, Szűcs László, Tóth Gábor HTE: Torma – Vígh, Benkő, Tell, Pádár Csere: Bokor, Kota, Farkas, Sebestyén, Szilágyi, Czégény Edző: Quirikó Vivien Szekszárd FC: Hargas – Mausz, Ganczer, Megyes, Horváth Csere: Szekér, Fábián, Buchmüller, Urbán Edző: Micskó Márk Góllövők: Vígh 1’, 3’, Tell 8’, Pádár 35’ illetve Fábián 14’, Horváth 15’, Ganczer 20’ Quiriko VivienQuirikó Vivien: - Nagyon jól indítottuk a mérkőzést, de a 3. gól után talán túlságosan megnyugodtunk, márpedig egy Szekszárd ellen ez nagy hiba, akik a szünetre le is dolgozták a hátrányukat. A második félidő elejét rosszul kezdtük, fölényben játszottak a vendégek. A kiállítást követően kezdtünk magunkra találni, az emberelőnyt gólra tudtuk váltani, és a vezetést meg tudtuk tartani a lefújásig. Több gólos is lehetett volna a különbség, ha helyzeteinket kihasználjuk (kb. 5 kapufánk volt a találkozón). Örülök, hogy győzelemmel búcsúztunk a hazai közönségtől, és ezúton is szeretnénk megköszönni a fantasztikus szurkolást, a csapatnak pedig gratulálok a bajnoki címhez! bnm [gallery ids="82711,82709,82708,82705,82702,82701,82700,82697,82696,82693,82690,82689"] Kovács Gábor fotói

2024.04.25 | 13:11
2024.04.22 | 14:47

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00