Gálázott a DVTK-Vénusz
2017.01.31 | 16:17
Gálázott a DVTK-Vénusz A mérkőzés elején alaposan ráijesztett az Airnergy a DVTK-ra, de aztán felborult a pálya. A vendégek kedvükre vezethették a szebbnél-szebb akciókat, és Kovács Aliz vezetésével sorra rugdalták a gólokat is. Az alaposan kicserélődött Airnergynek még sok munkára van szüksége, hogy méltó ellenfelei legyenek az első osztályú csapatoknak. AIRNERGY FC - DVTK-Vénusz 2:11 (1:7) Csömöri Sportcsarnok Játékvezető: Futó Tamás, Dombai Szilveszter, Drótár Tamás AIRNERGY FC: Molnár - Üveges, Szabó, Kovács, Pável, Cserék: Bors, Kókai, Fehér, Kókány, Pistyán Edző: Üveges Katalin DVTK-Vénusz: Almási, Váradi, Miliczki, Kovács, Bernáth Cserék: André, Gáspár, Putnoky Gólszerzők: Kókány 6. és Üveges 24. percben, illetve Váradi 6., 38.; Kovács 8.,14.,16.; Miliczki 14.,19.,23.; André 16.; Bernáth 21.percben. Bors (öngól) 32. percben. Balogh József: – Úgy érzem, megérdemelten nyertük meg a mai mérkőzést, ilyen arányban is. Gratulálok a lányoknak, ügyesek voltak. Alakulunk, de persze még van min és mit dolgoznunk, remélem, rövidesen egy-két emberrel többen leszünk. A forduló negatív híre, hogy az Árkád ETo immár másodszor nem állt ki bajnoki mérkőzésre, ezúttal a Hajdúböszörmény csapata maradt ellenfél nélkül.