Eldől a bronzérem sorsa!
2021.05.02 | 00:00

Nem csak a bajnoki döntő harmadik meccsét nézhetik élőben a Futsal Hungary olvasói május első hétvégéjén, hiszen vasárnapra is maradt egy sorsdöntő találkozó az NBI-ben! Mindegy ugyanis, hogy ki nyer, a bronzérem sorsa mindenképpen eldől, hiszen 1-1 az állás a két győztes meccsig tartó párharcban.

Női futsal NBI, 3. helyért, 3. meccs

TFSE - Budaörs Futsal
2021.05.02., 18:00
Vasas Sportcsarnok

Ennél nem lehetett volna izgalmasabb a bronzért folyó párharc, hiszen sor kerülhet a mindent eldöntő harmadik találkozóra. Az első két meccsen mindig a hazai csapat tudott győzedelmeskedni, jól használták ki a csapatok a pályaelőnyt, kérdés, most tud-e vele élni a TF. Azért is érdekes ez, mert a múlt héten jónéhány hiányzóval álltak ki a csapatok, talán azt hihették a semleges szurkolók, hogy eldöntik a tesisek, kinek a nyakába kerül a bronz, ám a budaörsiek nagyot küzdve biztosítottak mindenkit arról, hogy eszük ágában sincsen könnyen adni a bőrüket. Ezt nem is akárhogy bizonyították, hatszor vették be a TF kapuját, akik feleennyiszer találtak be Csizmók Adriennek, megidézve a történelmi angol-magyar találkozó eredményét.
Abban biztosak lehetünk, hogy ha esik, ha fúj, a bronzérem sorsa eldől Anyák Napján, a kérdés inkább az, hogy melyik csapat veszi sikerrel az utolsó akadályt?

A találkozót a Futsal Hungary élőben közvetíti.