Egyenlített a Budaörs a bronzcsatában
2021.04.25 | 12:26

Nézők hiányában is nagy érdeklődés mellett játszottál le a második meccset a női NB I bronzérméért folyó csatában. Ugyanis a Futsal Hungary TV mellett élőben közvetítette a találkozót a Budaörsi Városi TV is. Utólag elmondhatjuk, hogy méltó volt a találkozó iramában, színvonalában, de mindenekelőtt változatosságában, izgalmában egy bronzcsatához.
Mivel az első meccset a TFSE nyerte 2-1 arányban, a Budaörsnek győznie kellet reményei életben tartásához. Mindkét oldal hiányzókkal volt tele, ám mindez nem látszott meg a színvonalon.

Vezetőedző: Csernai Gábor

Gólszerzők: Bede Anna (17', 29', 39'), Megyeri (20'), Fábián (30'), Majtán (40'), illetve Kiss G. (18'), Pádár (28', 39')

Az első félidőben úgy tűnt, hogy folytatódnak a két csapat hagyományosan kevés-gólos meccsei, aztán az utolsó három perc gólváltása után 2-1-es hazai vezetéssel mehettek pihenőre a csapatok.
A második játékrészben már kinyílt a gólzsák, előbb Pádár egyenlített, majd nagy rohanás alakult ki, gólhelyzetekkel itt is, ott is. Aztán jött Bede Anna, és igazolva tehetségét kétszer is mattolta a vendég védelmet, közte egy hatalmas bombagóllal.
A mérkőzésnek voltak időszakai, amikor még a TFSE is nyerhetett volna, ám Pádár Ancsáén kívül nem láttunk kiemelkedő teljesítményt, és ez kevés egy egy ilyen tétmeccsen.

A Budaörsnél viszont jobbnál-jobb produkciót láthattunk. Közülük is kiemelkedik Bede Annaé a három góljával, de mindenekelőtt Csizmók Adrienn parádés védéseivel. Ha osztályoznánk a játékosokat, Adriennek nem tudnánk 10-estől kisebbet adni erre a produkcióra.
A Budaörs kiegyenlítette a párharcot, és most már izgatottan várhatjuk a mindent eldöntő harmadik mérkőzést, melyet a TFSE otthonában játszanak egy később kijelölt időpontban.

Korozmán Krisztián: - A megfelelő hozzaállás eredménye a győzelmünk. Ha elhiszik a lanyok hogy van keresni valójuk a 3. talalkozon, akkor bronzéremmel zárjuk a bajnokságot. Gratulálok a lányoknak.

Csernai Gábor: - Az első félidőben jól játszottunk és volt 3-4 nagy helyzetünk, sajnos kimaradt mindegyik és ahogy lenni szokott meg is bosszulta magát. A második jatekreszben sem volt szerencsénk a helyzetek befejezésevel, mert 4 kapufát is rúgtunk és ez fel is örölte az erőnket, hogy rohantunk az eredmény után. Jövő héten megforditjuk és rosszul játszunk de berugjuk a ziccereket, és nyerünk.