„Be vagyunk oltva gól ellen”
2017.03.27 | 09:11
„Be vagyunk oltva gól ellen” A női futsal NB I alsóházi rájátszásának harmadik körében a Göcsej SK a fővárosi Airnergy FC-t fogadta. A hazaiaknak mindenképpen nyerni szeretettek volna, de meg kellett elégedniük az egy ponttal Göcsej SK Sport 36- Airnergy FC  2-2 (1-2) Zalaegerszeg, Zalakerámia Sport-és Rendezvénycsarnok Jv: Stárics Roland (Egyed P., Kondákor M.) Göcsej SK: - Kiss, Nagy, Orbán, Horváth, Marsai, Csere: Fábián, Megyeri, Molnár, Lehota, Németh, Boda, Vörös, Szegedi, Edző: Major Gábor Airnergy FC: Zámola - Horváth, Szabó, Fehér, Üveges, Csere: Bors, Kókai, Pável, Edző: Gabura Gyula Gólszerzők: Horváth, Megyeri, ill. Fehér (2) 17499320_578640755668215_2456344941692649267_n Az elmúlt fordulókhoz képest meglehetősen bő kerettel vágott neki a mérkőzésnek a hazai csapat. Meglepetésre a 4. percben Fehér szerzett vezetést a vendégeknek (0-1). A hazaiak irányítottak, de a gól csak nem akart összejönni. A 16. percben Horváth Kitti egy kijátszott támadás végén egyenlített. Sajnos a gól nem hozta meg az igazi átütő erőt a Göcsej játékában, ráadásul a hajrában Fehér újabb góljával a vendégek mehettek előnnyel a nagyszünetre (1-2). A második félidőben nagyobb fokozatba kapcsoltak a hazaiak, de továbbra is akadozott a játékuk. Sorban jöttek a helyzetek, de a kapu előtt elfogyott a lányok tudománya. A vendégek nagy akarattal küzdöttek és olykor kontrákból veszélyeztettek. Ahogy közeledett a mérkőzés vége, úgy vált egyre görcsösebbé a hazaiak játéka. A 35. percben egyenlíthetett volna a Göcsej, de a büntetőt nem sikerült értékesíteniük. A nagy akarás végre góllá érett 27 másodperccel a lefújás előtt. Megyeri pofozta be a labdát a hálóba és ezzel pontot mentett csapatának. Major-GaborMajor Gábor: - Úgy érzem, be vagyunk oltva gól ellen. Nyerni szerettünk volna és ez görcsössé tette a lányokat. Megvoltak a helyzeteink, de nem tudtuk kihasználni a lehetőségeinket. A pontszerzés megvan, de a folytatásban sokkal pontosabban kell játszanunk, hogy eredményesek legyünk. A zalai hölgyek a negyedik körben, április 4-én viszonozzák a fővárosiak látogatását. ééé   Jóna István

2024.04.16 | 11:08
2024.04.08 | 13:35

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00