Bálint Rebeka vezérletvel győzött a Gyula
2017.03.27 | 11:32
Bálint Rebeka vezérletvel győzött a Gyula A női futsal másodosztályban a Gyulai Amazonok csapata hazai pályán fogadta a salgótarjáni Relám-Press Skorpió csapatát. Az igazi rangadónak kikiáltott mérkőzésre szép számú közönség érkezett, azonban tudni kell, hogy tét nélkül folyt a párharc, hiszen a tavaszi pontvesztések miatt eldőlt, hogy a keleti-csoport 1. helyén a Skorpió, a 2. helyén a gyulai csapat végzet. Tóth Zsolt lányai így felszabadultan érkeztek a fürdővárosba, csupán presztízs kérdése lehetett a mérkőzésnek, hiszen az őszi 1. fordulóban gyulai, a 2. fordulóban salgótarjáni győzelem született. A találkozó elején Molnárné Irénke lányai magukhoz ragadták a kezdeményezést, az első félidő nagy részében a hazaiak akarata érvényesült. A 7. percben Pilán Tímeát (1-0) hozta ziccerbe társa, aki értékesítette helyzetét. A gól után a vendégek nyomni kezdtek, gyors két gólt szereztek, először Bede Anna (1-1), majd Bokor Berill (1-2) lőtt szép gólt Csontos Zsanettnek, így fordítottak majd’ egy perc alatt a tarjániak. A hazai időkérést követően többször a kapufa mentette meg Bokor Berilléket a góltól, azonban kontráik nekik is veszélyesek voltak. A félidő vége előtt egy hazai szögletre a rutinos Fülöp Diána érkezett jó ütemben, így 2-2-es döntetlennel fordultak a csapatok. Bálint_RebekaA második játékrészben mindössze egy percet kellett várni Bálint Rebeka (2-3) góljára, aki egy remek csellel megverve ellenfelét vette be Terdik Tamara kapuját. Meddő hazai fölény mellett Koch Fruzsina által vezetett skorpió mindent megtett a pontszerzés érdekében, ám a gyulai lányok elszántan küzdöttek annak érdekében, hogy „revansot” vegyenek. A vége előtt 5 perccel a jó formában lévő Bálint Rebeka (4-2) újabb gólt lőtt, beállítva a 4-2-es hazai győzelmet. Gyulai Amazonok - Reklám-Press Skorpió 4-2 (2-2) Gyula, 150 néző. Vezette: Belicza Bence, Szelezsán György, Zsótér Róbert Gyulai Amazonok: Csontos Zsanett, Papp Laura, Perjési Rita, Fülöp Diána, Erdélyi Angéla Cserék: Kurai Nikolett, Szilágyi Zsanett, Csanálosi Anada, Pilán Tímea, Bálint Rebeka Edző: Molnár Zoltánné Reklám-Press Skorpió: Terdik Tamara, Bokor Berill, Bede Anna, Koch Fruzsina, Tóth Friderika Cserék: Mészáros Zsófia, Bede Anett, Molnár Anett, Csorbai Nikolett, Balya Dorottya Edző. Tóth Zsolt Gólszerzők: Bálint Rebeka (2), Fülöp Diána, Pilán Tímea illetve Bede Anna, Bokor Berill Molnár Zoltánné vezetőedző: Tudtuk, hogy nincs tétje a mérkőzésnek, de mindenképpen nyerni szerettünk volna. Véleményem szerint a lányok mindent megtettek annak érdekében, hogy itthon tartsuk a 3 pontot, így a mérőzés nagy részében a mi akaratunk érvényesült. Szép gólokat láthattak a kilátogató nézők, emellett remek egyéni teljesítmények jellemezték a mérkőzést. Gratulálok csapatomnak a győzelemhez!  A Keleti csoport további eredményei (kattints a képre): mmm ddd

2024.04.25 | 13:11
2024.04.22 | 14:47

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00