A Vénusz továbbra is hibátlan (VIDEÓ)
2017.10.01 | 14:42
A Vénusz továbbra is hibátlan (VIDEÓ) Gyulai Amazonok - Miskolci-Vénusz 3-4 (1-4) Gyula, Városi Sportcsarnok. Játékvezetők: Petrovszki György, Baráth János, Takács János Szabolcs.
Gyulai Amazonok: Csontos - Fülöp, Papp, Erdélyi, Perjési. Csere: Németh, Sovány, Kajári, Csanálosi, Bálint, Molnár, Kurai, Szilágyi. Edző: Molnár Zoltánné Miskolci-Vénusz: Almási - Kovács Alíz, Váradi, Kovács Anikó, Szőke. Csere: Ádám - Miliczki, Galambvári, Paranai, Skaliczki, Palakovics. Edző: Uray Attila Góllövők: Kovács Alíz (0-1) a 3., Váradi (0-2) a 4., Skaliczki (0-3) a 9., Papp (1-3) a 18., Kovács Alíz (1-4) a 20., Kurai (2-4) a 21., és Balogh (3-4) a 39. percben. Sárgalap: Kovács Anikó a 17., Balogh a 19., és Szőke a 26. percben. Molnár ZoltánnéMolnár Zoltánné: - Csalódott vagyok, hiszen egyáltalán nem érdemeltünk vereséget. Az első 10 percben nagyon dekoncentrált volt a társaság, így gyorsan kaptunk 3 gólt, mely után már csak futottunk az eredmény után. Küzdésre ezúttal sem lehet panaszom, de azt meg kell tanuljuk, hogy az NBI-ben minden mérkőzés minden percében 100%-os koncentráció szükséges a pontszerzéshez. Nem csüggedünk, hiszen véleményem szerint hamar belerázódtunk az első osztályba, de nagyon bízom benne, hogy sikerül végre az első győzelmet minél hamarabb megszerezni. uray_attila1Uray Attila: - Tudtuk, hogy a Gyula nagyon készül a mai találkozóra, hiszen az előző két mérkőzésüket elveszítették. Nagyon jól kezdtük a mérkőzést, ha helyzeteinket jobban kihasználjuk, akkor az első félidőben eldönthettük volna a három pont sorsát. A második félidőben egy nyugodt és türelmes játékot kértem a lányoktól, és azt hogy mindenféleképpen kerüljük el azt, hogy az második félidő elején gólt kapjunk. Sajnos ezt nem sikerült megvalósítani, így elég szorosra sikeredett a vége. A hiányzókat 15 éves lányokkal pótoltuk, akik megfelelően teljesítettek. Küzdelmes mérkőzés volt, gratulálok mindkét csapatnak.