A Tolna versenyben a bronzéremért
2017.04.10 | 09:23
A Tolna versenyben a bronzéremért A Tolna-Vénusz mérkőzés hagyományosan jó hangulatúra szokott sikeredni, köszönhetően a két klub között lévő kimondottan jónak mondható baráti viszonynak is. A hazaiak létszáma tovább fogyatkozott, mivel egyszem kapusukat, Ősz Csengét sérülés miatt kell nélkülözniük előre nem látható ideig. Kolok mester Varga Adélra bízta a hálóőr szerepét ezen a meccsen. Adélnak még szoknia kell ezt a szerepkört, de végül is győztes meccsen debütált ezen a poszton, bár Bernáth Csilláék nem kímélték. A tolnai szurkolótábor nem hagyta cserben a csapatát ezen a mérkőzésen sem. Reméljük követni fogja példájukat az önkormányzat is, és támogatja a klubot az életbenmaradásért folyó küzdelmében. A mérkőzés nagyon izgalmasra sikeredett. Végig a Tolna vezetett egy, majd két góllal is, de a Vénusz visszajött a meccsbe Bernáth két góljával. Már mindenki elkönyvelte a döntetlent, amikor Sydorenko egy bravúros egyéni szóló, majd kényszerítőzés után megszerezte a győztes gólt. Ezzel a győzelemmel versenyben maradt a Tolna az Astrával vívott bronzéremért. Női futsal NB. I. Felsőházi rájátszás 4. forduló.  BRANDMISSION TOLNA-MÖZS - DVTK-Vénusz 4-3 (1-0) Játékvezető: Szabó Péter asszisztensek: Bíró Roland, Pekoli Dániel.
BRANDMISSION TOLNA-MÖZS: Varga - Hodován, Folk, Sydorenko, Polischchuk. Csere: Szalkai, Simon. Edző: Volodimír Kolok DVTK-Vénusz: Almási - Kovács, Váradi, Bernáth, Miliczki. Csere: Putnoky, André. Balogh József Góllövők: Polischchuk (1-0) a 17., Kovács(1-1) a 22., Sydorenko (2-1) a 23., Polischchuk (3-1) a 29., Bernáth (3-2) a 31., Bernáth (3-3) a 35., Sydorenko (4-3) a 37. percben. Sárgalap: Miliczki a 33., Bernáth a 39. percben. hhh

2024.04.22 | 14:47
2024.04.21 | 09:07

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00