A HTE az első félidőben döntésre vitte a mérkőzést
2018.02.04 | 17:08
A HTE az első félidőben döntésre vitte a mérkőzést Pár héttel ezelőtt még az lett volna a kérdés, hogy egy-vagy kétszámjegyű lesz-e a végeredmény ezen a mérkőzésen, azóta viszont a vendégek szárnyalnak, és bizony senki nem mehet biztosra ellenük. Így volt ez most is, és bár "a HTE mindenben felülmúlta a ellenfelét" Halmos Máté szerint, egy félidőn keresztül azonban megnehezítették Quirikó Vivien lányainak a dolgát. Az eredmény alakulásában két hazai játékos teljesítménye döntően nyomott a latban: Torma Lilla kiválóan védett, Tell Zsófi pedig immár hetek óta játszik védő létére igen gólerősen. A Hajdúböszörmény számára igen fontos három pontról született döntés ezen a jó színvonalú mérkőzésen, hiszen a Szekszárd szorosan tapad rájuk a tabellán. NB I női futsal, 16. forduló HTE - Ricsilla Futsal 4-0 (4-0) Hajdúböszörmény, Városi Sportcsarnok Vezette: Takács - Erdélyi - Berettyán HTE: Torma Lilla - Tell Zsófia, Bokor Adrienn, Pádár Anita, Vígh Renáta, Vsere. Szekér Anita, Kota Gabriella, Nagy Anikó, Mogyorósi Zsuzsanna. Edző: Quirikó Vivien. Ricsilla: Kiss Emília – Megyeri Boglárka, Orbán Szandra, Marsai Nikolette, Tillinger Dóra Csere: Nagy Bianka, Lehota Szimonetta, Horváth Lilla Edző: Halmos Máté Góllövő: Tell (2), Pádár, Vígh. Quiriko VivienQuirikó Vivien: - Az első félidőben egészen jól játszottunk, a gólok mellett még jó néhány helyzetet kialakítottunk. A második játékrésszel már nem vagyok elégedett, bár helyzeteink itt is adódtak, de egyet sem tudtunk gólra váltani. Annak örülök, hogy kapott találat nélkül lehoztuk a meccset, de ebben oroszlánrésze van kapusunknak is, aki kiválóan védett. maxresdefaultHalmos Máté:  - Gratulálok a HTE-nek a győzelemhez. Mai napon mindenben felülmúltak minket! Sajnos a mérkőzés elején gólt kaptunk és beszorultunk a kapunk elé. Nem tudtunk mit kezdeni a letámadásukkal. Annak ellenére, hogy a hazaiak rengeteget futottak és jól játszottak, mégis könnyű gólokat ajándékoztunk számukra. Második félidőre úgy jöttünk ki, hogy új meccs kezdődik. Szerettük volna megnyerni a hátralévő játékrészt. Sikerült kapott gól nélkül lehoznunk a maradék 20 percet, de gólt még ziccereinkből sem tudtunk szerezni a remekelő hazai kapus ellen! Sokat tanultunk a meccsből, de holnaptól a soron következő kupameccsre koncentrálunk! Gratulálok még egyszer a HTE-nek és az Őket buzdító szurkolótábornak!