A DVTK Vénusz a Leány U 15 I.osztály bajnoka
2017.05.26 | 08:33
A DVTK Vénusz a Leány U 15 I.osztály bajnoka Lejátszották a Leány U15I. osztályú bajnokság döntőjét. A versenykiírás szerint ebben a bajnokságban kötelező volt minden első osztályú csapatnak nevezni. A 2017/18-as versenykiírások sajnos már csak ezt a korosztályt tartalmazzák. A bajnokságot két csoportban rendezték meg alapkörben, melynek az eredményei a következők lettek:

Keleti csoport

qp

Nyugati csoport qq

A döntőt Miskolcon, a Generali Arénában rendezték, és a Final Fourt a két csoport első két helyezettje játszotta, ahol az alábbi eredmények születtek: Tolna Mözs – Astra Artiflex Kiskunfélegyháza 2-1 (1-1) Góllövők: Lickert Szintia, Wiesner Dalma illetve Sieber Glória DVTK Vénusz – Göcsej SK 4-0 (1-0) Góllövők: Tamók Rebeka 2, Kóka Jázmin, Palakovics Laura A harmadik helyért: Astra Artiflex Kiskunfélegyháza – Göcsej SK 2-0 (1-0) Góllövő: Sieber Glória 2 A döntőt a két győztes játszotta, ahol a hazaiak nem adtak esélyt a tolnaiaknak, és már az első félidőben eldöntötték a bajnoki cím sorsát. Mindkét klub dicséretet érdemel, hiszen hosszú évek óta mintát mutatnak a női futsal utánpótás kezelésében, nevelésében.

DVTK-Vénusz - Tolna-Mözs 7:1 (5:0) DVTK Vénusz: Ádám Anna - Gergely Viktória, Tamók Rebeka, Palakovics Laura, Lovász Emma Csere: Nagy Fanni, Galambvári Gréta, Bunda-Tóth Panna, Kóka Jázmin, Pusztai Virág, Vajkó Csenge Edző: Bernáth Csilla Tolna Mözs: Kulcsár Kata – Hajpál Melissza, Wiesner Dalma, Perger Dorina, Vámosi Georgina Csere: Udvardi Bianka,Diószegi Dalma, Botos Viktória, Lickert Szintia Edző: Szőcs Richárd Góllövők: Lovász (3), Palakovics (2), Galambvári, Kóka, illetve Perger

2024.04.20 | 06:28
2024.04.16 | 11:08

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00