A Böszörmény nem ismer kegyelmet
2017.04.23 | 08:49
A Böszörmény nem ismer kegyelmet A HTE nem hibázott, magabiztos győzelmet aratott a DVTK ellen. A találkozó elején még megvillant a Vénusz Váradi révén, de a második félidőben felőrölte ellenfelét a jobb erőkből álló hazai csapat. Ezúttal Vígh, Bokor és Kota voltak a Böszörmény húzóemberei. Amennyiben ma este megtréfálja az Astra a Szekszárdot, akkor a HTE lépéselőnybe kerülhet a bajnoki címért folyó páros versenyfutásban. kl Női futsal NB. I. Felsőházi rájátszás 6. forduló. HTE - DVTK-Vénusz 9-3 (2-2) Vezette: Takács István, Forgács Krisztián, Szűcs László. HTE: Torma - Vígh, Benkő, Tell, Pádár. Csere: Bokor, Kota, Farkas, Sebestyén, Szilágyi. Edző: Quirikó Vivienn DVTK-Vénusz: Almási - Kovács, Váradi, Bernáth, Miliczki. Csere: Ádám, Bakos, Putnoky, Tamók, Gergely, Szőke, Palakovics. Edző: Balogh József Góllövők: Vígh, (1-0) a 9., Váradi (1-1) a 13., Váradi (1-2) a 15., Tell (2-2) a 19., Pádár (3-2) a 22., Vígh (4-2) a 22., Kota (5-2) a 27., Bokor (6-2) a 29., Vígh (7-2) a 32., Miliczki (8-2 öngól) a 34., Bernáth (8-3) a 39., Kota (9-3) a 40. percben. Sárgalap: Bernáth a 35., Kovács a 40., illetve Pádár a 40. percben.

2024.04.22 | 14:47
2024.04.21 | 09:07

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00