A Böszörmény nagy lépést tett a bajnoki cím felé Tolnán
2017.05.02 | 09:54
A Böszörmény nagy lépést tett a bajnoki cím felé Tolnán A mérkőzésnek tulajdonképpen már csak a HTE számára volt tétje. A Tolna azonban közel állt a bravúrhoz, és bizony a mindenekfeletti győzniakarásuknak is köszönhetik, hogy fél perccel a találkozó vége előtt a vendégek fordítani tudtak. Ezúttal Benkő Mónjka volt a HTE gólfelelőse, és hiába vezettek még Sydorenkoék 2-1-re a 30. percben, meg tudták fordítani az eredményt.  Még két nagyon nehéz mérkőzés vár a Hajdúböszörményre a Szekszárd és az Astra ellen, de s mostani ötpontos előnyükről már csak ők veszíthetik el az első bajnoki címüket. NB I női futsal, Felső-ház 7. forduló: Tolna-Mözs - HTE 2-3 (1-1) Tolna, Városi Sportcsarnok Vezette: Hartung – Szabó P – Kiss G Tolna Mözs: Ősz Csenge – Hodován Edit, Sydorenko Anna, Varga Adél, Polischchuk Maria Csere: Szalkai Kitti, Simon Boglárka, Folk Zsuzsanna Edző: Volodimír Kolok HTE: Torma Lilla - Tell Zsófia, Benkő Mónika, Bokor Adrienn, Vígh Renáta, Csere: Pádár Anita, Szilágyi Mariann, Kota Gabriella, Farkas Éva, Sebestyén Györgyi. Edző: Quirikó Vivien Góllövők: Polischchuk Maria  (19), Sydorenko Anna  (29) illetveBenkő Mónika (15', 40'), Vígh Renáta (31') Quirikó Vivien:  - Nagy iramú, igazi ki-ki mérkőzést játszottunk, ahol mindkét csapat a győzelemre törekedett, és így a nézők egy igazán élvezetes összecsapást láthattak. Gratulálok a lányoknak, a Tolnának pedig sok sikert kívánok a hátralévő mérkőzéseikhez!