A TFSE lányai komolyan elkezdték
2017.08.23 | 06:02
A TFSE lányai komolyan elkezdték A TFSE-Futsal a női NB II Nyugati csoportjában versenyez a 2017/18-as bajnoki évadban is. A nyári szünetben átszervezett egyetemi csapat nem aprózza el a felkészülést, rögtön a magyar bajnok Hajdúböszörmény csapatával játszott felkészülési mérkőzést.  - Tehát nem várt kis feladat csapatunkra, ám a hölgyek kitettek magukért, helyenként fel is tudták venni a versenyt bajnoki címvédő ellenfelükkel, ám a vége egyértelmű lett. Nem baj, a cél adott, legalább most már mi is tapasztaltuk, hogy hova kell eljutni - írja a tfse.sport.hu. TFSE-Futsal Szertársport.hu – HTE 0-5 TFSE: Császár A., Móczik A., Farkas K., Bagdi Cs., Winternitz K., Janicsek Zs., Juhász A., Tagyi V., Horváth F., Orosz K., Bernhardt Be., Molnár-Sáska I. Soóky Norbert, vezetőedző: - Mindig jó egy erős csapat ellen játszani, hát még ha az ellenfél az ország legjobb csapata. Jól kezdtük a mérkőzést, a védekezésre fektettünk nagyobb hangsúlyt, ám az első harmadban 0-2 volt az ellenfélnek. A második harmadban játszottunk szerintem a legjobban, koncentráltunk, kommunikáltunk, volt 3-4 helyzetünk is, ami sajnos kimaradt, így a második harmad 0-1 lett. A harmadik harmadban volt 3 perc, amikor a koncentráció kicsit szétesett, kaptunk is 2 gyors gólt, de sikerült a lányoknak túl lendülni ezen és mentálisan helyrerázódni. Úgy gondolom, ez az eredmény szép egy ilyen kaliberű csapat ellen, büszke vagyok a lányokra, hajtottak, küzdöttek egymásért. Jövőhét kedden Dorogra utazunk és a Piliscsaba ellen fogunk felkészülési mérkőzést játszani.” [gallery ids="85882,85884,85886,85888,85890,85893"]

2024.04.16 | 11:08
2024.04.08 | 13:35

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00