Cserék: Bálint L., Tóth Sz., Frank P., Frank T., Vattamány D., Szimcsák T., Soós A., Sámson Z.

Cserék: Takács Z., Fabio, Alvarito, Carlitos, Püspök P., Peczár Cs., Carlinhos, Bárdosi H., Szûcs A.

Gólszerzõk:
Alvarito (6"), , Dróth Z (16"), Carlinhos (17"), Frank P (19", öngól), Juanra (21"), Fabio (30", 39"), Carlithos (32"), illetve Tóth Sz. (34")

Sárgalap:
Gorjánácz M. (14"), Alvarito 14", Tóth Sz. (33")

Álmosan kezdõdik a mérkõzés, a 2. percben Takács lõtt az oldalhálóba egy hazai kontra végén. A 3. percben Lódi T. szögletét Dróth durrantotta mellé, majd egy perccel késõbb Harnisch adta be szenzációsan Dróth felé aki a jobb kapufát találta el. Az 5, percben Carlinhos lõhetett Sikur vetõdve védett. Ismét Carlinhosnál a labda, letette Fabionak, aki a sarokból a középen érkezõ Alvaritohoz továbbított, a spanyol játékos külsõvel okosan Sikur mellett a bal sarokba lõtt (0-1). A 7. percben Fabio tüzelhetett a jobb oldalról, Sikur könnyedén védett. Ezután Alvarito lõhetett, de Sikur jól zárta a szöget. Egy perccel késõbb Fabio tört be a bal szélen az Aramis hatosára, majd középre passzolt, Carlitos estében a felsõ lécre perdített. Majdnem növelte elõnyét a gyõr, de Carlinhos távoli keresztlövése a jobb kapufát találta el. A másik oldalt Matkovics védett elvetõdve egy gyors hazai kontrát követõen, Sámson lõtte el középrõl. Az Aramis leköveti az ETO támadásokat, de ez le is köti minden erejüket.

A 13. percben Sikur ívelt fel Frank T. lövését Matkovics biztosan fogta, közben Gorjánácz majd fél perccel késõbb Alvarito kapott sárgalapot. A félidõ végére felpörgött a játék, Frank T. távoli lövését blokkolta Matkovics, majd a másik oldalon Sikur mentett Juanra és Fabio elõl bravúrral. Az ETO ismét a finom kártyáihoz nyúlt és lemásolta az elsõ gólját, Fabio tört be az Aramis hatosára, egy csel után a sarokból középre passzolt, Dróth Z., pedig a jobb alsóba perdített. (0-2).

A 17. percben Sikur kidobása az elöl szabadon álló Takácshoz pontos lefordult, majd lövése Matkovicsot találta el. A kontrából megszerezte a Gyõr a 3. gólját, amikor Dróth Z. a kezdõkörbõl nagy erõvel felpasszolt, Carlinhos bevetõdve szép mozdulattal talpalt a hazaiak hálójába. (0-3). Ezután ismét a nagy kedvvel játszó Dróth próbálkozott lövésekkel, elsõre Sikur gyors vetõdéssel hárított, a második fölé ment. Aztán az ETO rohamait vészkapus játékkal kompenzáló hazaiknál zavar keletkezett, amikor Püspök zavart jól, Sámson pedig a saját kapujába gurított (0-4). Öngól.

A szünet után rögtön lehetõség az ETO elõtt, Lódi találta telibe a felsõ lécet, majd egy perccel késõbb légiparádé után, Sikur kétszer védett Fabio, majd Carlinhos bombája után, de Juanra közeli lövése ellen már tehetetlen volt (0-5). Felgyorsította mindkét csapat a játékát, élvezetes a meccs, Sikurnak kellett védenie többször is bravúrral. A hatodik gólt Fabio fejjel egy felperdülõ lövést követõen szerezte (0-6), majd Carlithos tüzelt keresztbe a jobb alsó sarokba 10m-rõl. (0-7) a 31. percben. Az Aramis egyetlen találatát egy gyors kontra végén Tóth Szabolcs szerezte (1-7). Ezzel azonban még nem végzett a Rába, a végsõ kegyelemdöfést a 37. percben Fabio szépségdíjas találata jelentette, amikor Juanra passza után csinált egy cselt, majd a bal sarokba lõtt. (1-8). Megsemmisítõ vereséget mért a Rába ETO a Frank legénységre az Aramis otthonában, gyõzelme és annak aránya teljesen megérdemelt.