Veszprémbe, vagy Dunaújvárosba kerül a bronzérem?
2019.06.06 | 10:42
Veszprémbe, vagy Dunaújvárosba kerül a bronzérem? Mindössze hat nap alatt eldől a két nyert meccsig tartó bronzcsata kimenetele a futsal NB I-ben. A veszprémiek múlt pénteken hazai pályán 5-2-re legyőzték a Dunaferrt, aztán hétfőn 3-0-ra kikaptak Dunaújvárosban, csütörtökön (18.30) pedig már a harmadik, mindent eldöntő összecsapást rendezik a királynék városában. – Amennyire a hazai meccsen mellénk állt, úgy pártolt el a tőlünk Dunaújvárosban a szerencse. Igaz, gyengébb teljesítményt is nyújtottunk a három nappal korábbihoz képest – ismerte el Németh Gábor, aki éppen a helyosztó párharc előtt vette át a gárda irányítását, miután a klub közös megegyezéssel szerződést bontott Madarász Jánossal.  – Öt-hat válogatott játékosa is van a Dunaferrnek. Mégis azt mondom, hogy csapatként igazán erősek, hiszen régóta játszanak együtt. A bajnokság utolsó meccsén taktikailag már nem tudunk sok újat mutatni egymásnak. Nüanszok – egy-egy rossz helyezkedés, helyzetkihasználás – fognak dönteni. Illetve az, hogy ki bírja jobban mentálisan a küzdelmet. Számítunk szurkolóink támogatására, akik Újvárosban is nagyon korrekten álltank hozzánk is a vereség után. Hatalmas szükségünk lesz rájuk ezúttal is. A versenykiírás értelmében, ha a rendes játékidőben nem születik, kétszer öt perc hosszabbítás következik. Amennyiben akkor sem születik a döntés, három-három büntetőrúgás következik a hatosról.  A futsal szerelmeseinek egész esti programot kínálunk, hiszen: 18:30 FC Veszprém - Dunaferr Futsal            Veszprém Futsal TV 20.15 MVFC Berettyóújfalu - Haladás VSE    M4Sport, illetve M4 Sport ÉLŐ stream