Vereség a második napon
2018.08.11 | 22:19
FC Autobergamo Deva - MVFC Berettyóújfalu 5-0 (1-0) Déva, Négyes Torna A dévai torna második napján a házigazdák elleni, az első forduló után a két három ponttal álló csapat mérkőzése következett. A Déva a román bajnokság bronzérmese volt az előző idényben, de korábban többször elhódították a bajnoki címet és úgy indulnak neki a következő pontvadászatnak, hogy a tavalyi kisiklást idén mindenképp javítani szeretnék. Egy motivált erős Déva ellen kellett tehát felvenni a harcot. Az első játékrészben elég sokáig nem született gól, nem bírtak egymással a csapatok, de aztán a hazaiak szereztek vezetést, s ez a szünetig ki is tartott. A második félidő elején nagyon bekezdett a Déva, a harmadik, a hatodik és a hetedik percben is betaláltak, így nagyon nehézzé vált a dolgunk. Sajnos nem sikerült közel kerülnünk és szépítenünk sem, még egy góllal növelni is tudták az előnyt, így ahogy a Maccabi Tel-Avivot a nyitónapon, az MVFC-t is legyőzte az Autobergamo. Sergio Mullor: - Ma nem tudtuk felvenni a versenyt úgy, ahogy azt egy ilyen típusú torna egy ilyen típusú együttes ellen megköveteli. Láthatjuk, hogy fejlődnünk kell ahhoz, hogy az ilyen nagy tapasztalattal rendelkező csapat ellen el tudjunk érni valamit. Folytatás vasárnap magyar idő szerint 9:30-kor a Maccabi Tel-Aviv ellen. A torna másik találkozóján: Imperial Wet Csíkszereda - Maccabi Tel-Aviv 10-2

2024.03.27 | 20:40
2024.03.22 | 11:00

2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00
2024.03.16 | 08:15
2024.03.15 | 07:45
2024.03.10 | 09:30
2024.03.07 | 12:15