Vereség a lengyelektől
2015.09.04 | 13:55
Vereség a lengyelektől Lengyelország – Magyarország 6-2 (1-1) Lengyelország: Rafał Krzyśka - Michał Kubik, Robert Gładczak, Dominik Solecki, Rafał Franz Cserék: Maciej Foltyn - Adrian Pater, Mikołaj Zastawnik, Daniel Krawczyk, Tomasz Kriezel, Sebastian Wojciechowski Paweł Budniak, Igor Sobalczyk, Kamil Kmiecik Magyarország: Csaba Tihanyi – Klacsák Bence, Németh Péter, Harnisch Ákos, Dróth Zoltán Cserék: Tóth Gyula – Komáromi Péter, Trencsényi János, Vas Ádám, Szeghy Szabolcs, Rábl János, Hosszú Ádám, Gál István, Dávid Richárd Edző:Sito Rivera Gólszerzők: Rafał Franz (6), Dominik Solecki (21), Sebastian Wojciechowski (23), Daniel Krawczyk (27), Adrian Pater 2 (33, 35) illetve Dróth Zoltán (16), Hosszú Ádám (37). Sárga lap: Michał Kubik, Adrian Pater illetve Dávid Richárd, Trencsényi János, Harnisch Ákos, Németh Péter. Piros lap: Rábl János 35’, Dávid Richárd 38’ Az első napi sikert követően bizakodva várhattuk a lengyelek elleni összecsapást. Az első félidőben jól játszott válogatottunk, ennek ellenére ellenfelünk szerzett vezetést. A hajrában Dróth révén sikerült egalizálni, így döntetlennel mehettünk szünetre. A fordulás után jött egy rövidzárlat, és néhány perc leforgása alatt háromszor is betaláltak a lengyelek így szaladni kellett az eredmény után. A folytatás sem sikerült jobbra, hiszen ismét ellenfelünk szerzett gólt. A gondokat tetézte, hogy előbb Ráblt, majd Dávidot is kiállította a játékvezető. Rábl vészkapusként próbált menteni a hatoson kívül. A játékvezető kezezésnek ítélte az igencsak véleményesnek mondható esetet. Két perccel később egy újabb igencsak vitatható ítélet után Dávidot vélték szabálytalannak, amiért megkapta második sárga lapját. A hajrában Hosszú kozmetikázott a súlyos vereségen, egy értékesített 10 méterest követően. A zárónapon a csehek lesznek az ellenfeleink, akik szintén egy győzelemmel és egy vereséggel állnak. U21 Lengyelország – Magyarország 4-2 (1-0) Sajnos a fiatalok sem jártak sikerrel a lengyelek ellen. Hiába volt mezőnyben kiegyenlített a játék, a kapu előtt határozottabbak voltak a házigazdák, akik már 4-0-ra is vezettek. Mienk nem adták fel és a hajrában tudtak szépíteni két esetben is. Fehér Zsolt: Ez a meccs lehet a mérce a továbbiakra, és itt nem az eredményre gondolok természetesen, hanem a 2. félidei hozzáálláshoz! Amennyiben a helyzeteket jobban kihasználjuk, úgy akar győztesen is elhagyhattuk volna a parkettet.  A Visegrádi Négyek torna zárónapján az U21-es válogatottunk 10.00-or játszik, míg a felnőttek 14:30-or mérkőznek meg Csehországgal.  A Magyarország - Lengyelország 2-6, mérkőzés felvétele:

2024.04.29 | 13:30
2024.04.27 | 11:00

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00