Van élet Turzó után is Berettyóújfaluban?
2016.12.10 | 18:15
Van élet Turzó után is Berettyóújfaluban? Idegenben vezetést szerezni mindig nagy lélektani előnyt jelent egy csapatnak. A 9. percben Horváth Detre találatával vezetett is a Göcsej. Ezt az előnyt azonban nem tudták megtartani. A hazai válaszra a 13. percig kellett várni, amikor Gál óriási gólt lőtt 14 méterről. A félidő hajrájában mindkét oldalon akadtak lehetőségek, de a vezetésnek mégis a hazaiak örülhettek a nagyszünetben. A 19. percben a vendég kapu előtt keresztbe lőtt labdába ért bele szerencsétlenül László Dávid és ezzel a találattal jutott előnybe a Berettyó (2-1).  A második félidő elején Trencsényi két góljával el is döntötte a három pont sorsát, megnyugtatva ezzel a klubbért aggódókat. Gál újabb találata pedig fölényessé tette a hazai győzelmet. A Berettyóújfalu magabiztos játékkal pótolta a porccal műtött Rábl János hiányát. MVFC-Berettyóújfalu - Göcsej SK 5-1 (2-1) Berettyóújfalu, Pálfi István Rendezvénycsarnok Jv: Viczián Mátyás, Katona Brigitta Berettyóújfalu: Mezei D., Gál I., Trencsényi J., Nagy I., Szabó P.  Cserék: Magyar Sz., Nagy D., Kondás K., Harmati T., Tihanyi Cs., Vékei N. Edző:Moga Flavius Lorant Göcsej: Balikó M., Tóth Z., Kottán K., Nagy G., Horváth D.  Cserék: Cseresnyés A., Simon M., Gorjánácz M., Szőke Á., László D., Horváth E., Németh P., Koronczai P..  Vezetőedző: Bagó Gábor Gólszerzők: Gál I. (13.,34.), Trencsényi J. (21.,21.) ill. Horváth D. (9.), László D. (19. -öngól) 111776Trencsényi János:Nehéz helyzetbe kerültünk hiszen az utolsó két bajnokinkat edző nélkül fogjuk lejátszani, azaz Móga Lóri irányítása alatt, illetve én is próbálom segíteni a teendőit. Nagyon sűrű a mezőny, ezért minden 3 pontra égető szükségünk van, így nagyon örülünk hogy tegnap sikerrel tudtuk venni az első akadályt. Az eredmény szerintem túlzó, a pályán sokkal kiegyenlítettebb volt a küzdelem. Úgy gondolom hogy mi jobban akartunk és talán ennek köszönhetjük a győzelmet. Bagó-Gábor-1Bagó Gábor: - Egy félidőn keresztül működött az, amit megbeszéltünk és a Berettyónak nagyon helyzete sem volt. Sajnos ez nem volt elég, szerencsénk sem volt, hiszen vezetés után egy 14 méteres bomba gól, illetve egy öngól teljesen átalakította a meccs képét. Gratulálok a Berettyónak és a saját csapatomnak is.Többre hivatott csapatom van, de ehhez normális körülményeket kellene teremteni, amin dolgoznak a vezetők.