Vállalható vereség a BL első napján
2018.10.03 | 20:38
Vállalható vereség a BL első napján Első mérkőzését játszotta a Mezei-Vill szerda este a Bajnokok Ligájában, ahol Európa egyik élcsapata, az orosz Ugra várt Trencsényiékre. Az oroszok nevükhöz méltóan kezdték a találkozót, nagyon sokat birtokolták a labdát, gyorsan játszottak, rögtön egy kapufával indítottak. [gallery ids="103939,103940,103941"] Az MVFC-nél ugyan nem sokat volt a játékszer, de nagy fegyelmezettséggel védekeztek és hiába volt az orosz fölény, nem tudtak betalálni egészen a kilencedik percig, amikor Lyskov szerezte meg a vezetést. A félidő közepén megduplázták az előnyt Marcenio révén, ám ekkor már az MVFC-nek is több apró lehetősége volt az orosz kapu előtt. Egy ilyen akció végén lőtt Amílcar közelről a kapuba. A játékrész végén nem tudtuk megtartani a minimális különbséget, Lyskov szerzett ismét gólt egy szépen kijátszott akciót befejezve. [gallery ids="103942,103943,103944"] A második félidő is hasonló mederben folyt, az Ugra birtokolta a labdát és fölényben játszott. A játékrész egyetlen gólját Kupatadze szerezte, távolról ívelt a Mezei-Vill kapujába. Az MVFC egy a világ élvonalában lévő csapat ellen szenvedett vereséget, de csapatunk mindent megtett, hogy tudása legjavát adja. Ugra - Berettyóújfalu 4-1 (3-1) BL selejtező torna Podcertek, Szlovénia Góllövők: Lyskov 2, Marcenio, Kupatadze illetve Amilcar Fehér Zsolt, a Dunaújváros edzője a torna mérkőzéseit a helyszínen követi. A Futsal Hungary kérésére a mérkőzések után rövid értékelést ad a látottakról: 43232889_1145008832316747_2242967548448473088_n- Ahogy az várható volt a magyar csapat a mérkőzés elején csak a védekezéssel foglalkozott! Mezei Dávid tartotta csapatát meccsben, több nagy védést is bemutatott! Nagyon tisztelte ellenfelét a Berettyóújfalu az első félidőben! Szinte minden párharcot az orosz csapat nyert meg, amit sokszor fizikai, testi erejüknek köszönhettek! Közel 7 perc kellett ahhoz, hogy el jusson a Berettyóújfalu az első szögletrúgáshoz! Ez is bizonyítja milyen erős ellenfél ellen léptek a parkettre! Ilyen a haza bajnokságban elképzelhetetlen lenne...! Ahogy telt az idő egyszer-egyszer sikerült meg rángatni az oroszlán bajuszát! Rábl egy szép csellel rázta le ellenfelét majd a hosszú kapufánál Trenyó hibázott ziccerben! Itt lehetett érezni, hogy kicsit bátrabban kezd játszani a magyar alakulat! Szépségíjas góllal közelebb léptünk, de sajnos ez csak a szépítésre volt elegendő! Második félidőben nyíltabban, bátrabban kezdtek Sergio fiai, ami helyzetekben és párharcok megnyerésében is megmutatkozott! Sajnos a játék képe nem sokat változott, de hősiesen küzdött a magyar csapat, minden elismerést megérdemel főleg a második félidei bátrabb játéka miatt! A csoport másik mérkőzésén Dobovec - Sibiryak 3-0 Holnap a második mérkőzés: 10.04. 20.00 Dobovec - MVFC Berettyóújfalu

2024.04.26 | 12:24
2024.04.25 | 13:11

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00