Vácon tudott győzni a Kecskemét
2017.03.07 | 11:16
Vácon tudott győzni a Kecskemét Férfi Futsal NB II Közép - keleti csoport felsőházi rájátszás 1. forduló Vác Futsal SE - Scoregoal Kecskeméti Fc 0 - 3 (0 - 0) Vác, Vezette:Gál (Rábel, Apkó) Vác: Bohony - Vén, Bartal, Weisz, Hirt Cserék: Farkas, Szíjártó, Maczkó, Siskó, Zalaegerszegi, Szilágyi, Burzi Edző: Burzi Attila Scoregoal: Peltzer - Móra, Kovács Zs, Marozsi, Dobosi Cserék: Cserenkó, Kovács J, Torbavecz, Gyenes, Ferenczi, Pánczél, Radnóti Edző: Cserenkó Szabolcs Gólszerzők: Kovács J 25.,Dobosi 30., Pánczél 35. Hétfőn este az a furcsa eset állt elő a Vác - Scoregoal mérkőzésen, ami a futsalban igen ritka: az első félidőben nem esett gól. A második félidőre azonban felpörögtek az események. "Már az első percektől ment a pressing, és azonnal rontottak is a váciak! 6. percben Kovács Joci gyönyörűen fordult el és kilőtte a jobb alsót!!! 0-1! Jött ugyan a Vác de ebben a periódusban nagyon jól ment a védekezés a vendégeknek! Majd jött Dobosi Zsolti és jó 11 méterről kilőtte a kapus felett a kaput! 0-2!!! Kitámadott a Vác 5 a 4 elleni játékra, de a Kecskemét védekezése most nagyon egyben volt, és Petzer Márk is nagyon szépen védett! És amikor már izgulni kellett volna, Pánczél szerzett labdát, majd elgurított üres kapura! 0-3! A meccs lényegi része befejeződött, még próbálkozott a Vác, de már nem volt bennük erő! Megérdemelt győzelemmel szerezte meg az igen fontos 3 pontot!!! " -írta a Scoregoal facebook oldala. A forduló további eredményei: UFC Gyömrő - Budakeszi Kinizsi 4 - 13 Újpest FC 220 Volt - RFC Csömör 5 - 5