Utolsó másodperces góllal győzött a Bőny
2017.11.21 | 08:34
Utolsó másodperces góllal győzött a Bőny Úgy tűnt, hogy nem esik gól a Bőny–Veszprém első osztályú futsal-bajnokin, azonban az utolsó percben – Püspök kiállítása után – berúgta a győztes gólt a sereghajtó Bőny. A válogatott programja miatt két hét szünet után folytatta szereplését az NB I-ben a Veszprém, amely hétfő este a sereghajtó, eddigi hat találkozóját egyaránt elveszítő Bőnyhöz utazott. A találkozó esélyesei tehát a bakonyiak voltak, akik három győzelmükkel és négy vereségükkel a tabella ötödik helyéről várták az ütközetet.

A papírformát azonban ezúttal nem sikerült igazolni, kiegyenlített csatát vívtak a felek a győri Magvassy csarnokban. Mindkét gárda kialakította a maga a helyzeteit, de Spandler és az egykori győri Matkovics is biztosan őrizte portáját. Egészen az utolsó percig érintetlenek maradtak a kapuk. Ekkor Püspök piros lapot kapott, a Bőny pedig lehozta kapusát, így öt a három ellen támadhatott. A veszprémiek hősiesen védekeztek kettős emberhátrányban, ám Bogyót végül nem tudták megakadályozni a gólszerzésben (1-0). Újrakezdésre már nem volt idő. Futsal NB I, alapszakasz, 8. forduló Bőny–1. FC Veszprém 1-0 (0-0) Győr, vezette: Farkas (Kovács G., Kubicsek). Bőny: Matkovics – Rajzinger, Szentjobbi, Bogyó, Peczár. Csere: Szabó R. (kapus), Németh F., Lódi, Horváth M., Hajmási, Nyíregyházky, Bieder. Játékos-edző: Lódi Tamás. Veszprém: Spandler – Tatai, Püspök, Boromisza, Apatini. Csere: Schmidmajer (kapus), Kellner, Fehér, Tar, Ruzicska, Bognár P. Vezetőedző: Madarász János. Gólszerző: Bogyó (40.). Piros lap: Püspök (40.). loditamasLódi Tamás: - Egy jó erőkből álló veszprémi csapatot sikerült legyőzni nagy akarattal, és néha jó játékkal. Dolgozunk tovább, messze még a vége. 1111Madarász János: - A mai napon megérdemelt vereséget szenvedtünk! Nb 2-es játékot produkáltunk. Ebben nekem is meg van a felelősségem hiszen én készítem fel a játékosokat a mérkőzésre. Én nagyon szégyellem magam, de remélem mások is önkritikusak magukkal szembe! Viszont olyan dolgot is megemlítenék ami számomra felháborító! Az pedig Farkas Balázs játékvezetése, illetve viselkedése. Hangsúlyozni szeretném, hogy a vereségünk nem miattuk volt! Viszont az az arrogancia, amit művel játékvezetés szintjén az elfogadhatatlan. Számon kér mindent és mindenkit úgy, hogy a saját munkáját gyengén látja el! A hatalmát úgy használja, ahogy neki jó! Viszont ő a játék ellensége. Nem lehet kérdezni, nem lehet finoman reklamálni, mert ő az ő! Így ezt nem lehet! Nem volt anyázás, nem volt semmi olyan, amiért neki ki kellett volna kérni bármit is! Mérkőzés után voltak akik nem fogtak vele kezet, és ő ezt hagosan megjegyezte, és azt mondta fog ő nekünk mérkőzést vezetni! Nálam ez felháborító! Még egyszer leírom, hogy ne legyen félreérthető! Négy év alatt most említem meg először negatívan a játékvezetést. Nem miatta(miattuk) szenvedtünk vereséget! Ellenfelünknek gratulálok! Teljesen megérdemelt győzelmet arattak! Szurkolóinktól meg elnézést kérek a mai produkciónkért!