UTC Futsal Team - Aramis SE 1 - 9
2015.01.30 | 13:33
UTC Futsal Team - Aramis SE 1 - 9 Nem sikerült a pontszerzés az UTC Futsal Team számára, az Aramis végig dominált a hétfő esti mérkőzésen, és magabiztos sikert aratott. Jó formában érkezett az Aramis az UTC otthonába, hiszen a budaörsiek az előző hat bajnokijukat egyaránt megnyerték, és a tabella második helyén álltak. Kivárásra játszott az UTC az elején, próbálta tartani a labdát, és a kilépő vendégjátékosok mögé belőtt labdából helyzetet kialakítani, azonban jól védekezett az Aramis. Jó öt percig működött is az szegediek taktikája, azonban Csopaki lövését csak kiütni tudta Vasas, a kipattanó pedig éppen az üresen maradt Klacsák elé pattant, akinek nem volt nehéz dolga az üres kapuval szemben, 0-1. A gólt követően két szép akciót is vezetett az UTC, azonban gólt ismét az Aramis szerzett: Csopaki lefordulását követően lőtt az alsó sarokba. A félidő hajrájában egy szabadrúgást váltott gólra Kovács, majd az ötösön belül eladott labdát az egykoron nagypályán a Szeged 2011-et erősítő Jovánczai használt ki, erre pedig csak Balogh tudott válaszolni, miután Sikur elhagyta kapuját, így 4-1-re vezetett az Aramis a szünetben. A második félidőben magabiztosan játszott az Aramis, több lehetőségük is volt, az UTC pedig becsületből ment előre, de az utolsó pillanatokban rendre odaért egy láb a vendégektől Ondrejóék lehetőségeinél. Az Aramis előtt több ziccer is adódott, ráadásul többször a kapufát találták el az egykori válogatott szövetségi kapitány, Frank Tamás által irányított budaörsiek. Az utolsó pár percre lehozta a kapusát az Aramis, amely szinte végig uralta a találkozót, és a nehéz helyzetben lévő UTC-t otthonában is legyőzte az odavágót követően. UTC Futsal Team - Aramis SE 1 - 9 (1-4) Szeged, újszegedi sportcsarnok, 50 néző. Vezette: Baghy Csaba, Gál Péter (Rábel Alfréd) UTC: Vasas - Tóth, Balogh, Ondrejó, Bánóczki. Csere: Mészáros, Pióker, Szabó. Vezetőedző: Brinszky Adrián. Aramis: Sikur - Frank, Szabó, Horváth Sz., Csopaki. Csere: Horváth N., Kovács, Farsang, Jovánczai, Klacsák, Sebestyén, Soós. Játékos-edző: Frank Tamás. Góllövők: Balogh (18′) ill. Klacsák (6′), Csopaki (10′), Kovács (16′, 39′ - büntetőből), Jovánczai (17′), Horváth N. (27′), Horváth Sz. (30′, 36′), Sebestyén (35′) Brinszky Adrián: "Lesz ez még így se!" Frank Tamás: Gratulálok a csapatnak hiszen nem becsűltük le ezer sebből vérző ellenfelünket,és mindenki legjobb tudása szerint próbált játszani. A nagy arányú győzelmünket nem értékeljük sem túl sem alul...i!  - szegedma.hu -