Bonyhádi blama a liga utolsó helyezettje ellen

Bonyhád-Dunavarsányi TE Royal FC 20-21 (10-10).
V: Vincze, Álló, Bese.
Bonyhád: Fodor- Schweitzer, Máté R., Miklós, Czinkon.
Csere: György, Varga Á., Bölcsföldi.
Csapatvezetõ: Bölcsföldi Zoltán.

Az utolsó helyezett Dunavarsány csapatát fogadták hétfõn a bonyhádi futsalosok a 6. hely bebiztosításának reményében. Az elsõ öt percet lényegében átaludták a hazaiak (3-6). A következõ tíz percben nagyot változott a mérkõzés képe, rendezõdtek a hazai sorok (8-6). A félidõ hajrája viszont újfent a hibákról szólt. Rémálomszerûen kezdõdött a folytatás: három perc alatt öt gólt lõtt a DTE (10-15). Riadót fújt a Bonyhád, a félidõ felénél visszajöttek a meccsbe Mátéék (13-15). A sokadik rövidzárlat azonban döntõnek bizonyult: öt perc alatt öt újabb vendéggól (13-20). Az utolsó öt percre a kapust is lehozták a bonyhádiak - ez a húzás bejött -, de a meccset már nem tudták visszahozni. Igaz ha a végén berúgják a két kisbüntetõt, akár nyerhettek is volna. Kijózanító vereséget szenvedett a Bonyhád, mert a játékosai nem hitték el, hogy ezt a mérkõzést is el lehet veszíteni. Hétfõn Baján a Beher ellen zárja a bajnokságot a völgységi egylet.
Gól: Schweitzer 7, Máté R. 5, Miklós 4, György 2, Czinkon, Varga Á.