Újpest bravúr a Gyöngyös ellen!
2018.11.15 | 08:09
Újpest bravúr a Gyöngyös ellen! NYÍRBÁTORI SC – KARTAL SE 2-8 A második Kartal látogatott a sereghajtóhoz, így előzetesen sok kérdőjel nem volt a győztes kilétét illetően. A bátoriak megszerezték a vezetést, de innentől már a vendégekről szólt a találkozó. Könnyedén fordították meg az eredményt szünetig, majd fordulás után tovább növelték a különbséget. A győzelemmel a Kartal három ponttal a Fradi mögött zárta az első kört, míg a Nyírbátor egyedüliként pont nélkül várja a folytatást. 46125907_1877639532290798_3369971382145253376_n   CSENGER FUTSAL – KAZINCBARCIKAI ÖRDÖGÖK SE 8-1 Előzetesen rangadónak tűnt az összecsapás, de a vendégek igen foghíjasan, mindössze két cserével érkeztek, így vérmes reményeik nem lehettek. A Csenger nem sokat tétlenkedett és hamar kihasználta ellenfele gyengeségeit, és szünetre nagyjából eldöntötte a találkozó sorsát. Az ördögök gondjai tovább nőttek fordulás után, Komlósit állították ki sokadjára a szezon során. A Barcika erejéből végül egy becsületgólra futotta, a hazaiak 8 találata mellett.

MVFC BERETTYÓÚJFALU – KISTARCSAI VSC 5-3 A hazaiak igen pechesek voltak eddig az ősz folyamán, de úgy gondolták, hogy itt a lehetőség javítani. Sokáig kiegyenlített játék folyt a pályán, ahol inkább a hazaiaknak akadt helyzetük, amiből többet is kihasználtak, de a vendégek nem adták fel. Az összecsapás végül a hajrára pörgött fel. Az utolsó percekben 3-1-nél két gólt szereztek a Mezeisek, amivel eldöntötték a találkozót, annak ellenére, hogy a végén a Kistarcsában Mezőfalvi László tudott duplázni. Ez végül csak a szépítésre volt elegendő. A hazaiak megérdemelten tartották otthon a három pontot.   KINCSEM LOVASPARK SE – SCOREGOAL KECSKEMÉTI FC 4-15 A hazai csapat az elmúlt időszakhoz képest bővebb kerettel vágott neki az összecsapásnak. De hiába voltak többen, ezúttal is sima vereséget szenvedtek. A Kecskemét hamar hátrányba került, de utána érvényesítette nagyobb tudását, és magabiztos előnyre tett szert szünetig. A fordulás után a Kincsem megpróbált felzárkózni vészkapus játékkal, de rosszul sült el, amiből újabb gólokat szereztek a vendégek. A hazaiak a bekapott gólok után is tovább erőltették az 5 a 4-t, így végül kiütéses vereséget szenvedtek. A kecskemétiek újabb sikerükkel a harmadik helyről várhatják a folytatást.

ÚJPEST FC-220 VOLT – ENERGIA SC GYÖNGYÖS 3-2

Az újpestiek felszálló ágban voltak, így jó eséllyel léptek pályára az idén jól szereplő Gyöngyös ellen. A vendégek számára indult jobban a találkozó, hiszen már a 4. percben megszerezték a vezetést. Az Újpest válasza nem késett sokáig, és egy perc alatt nem csak egyenlíteni hanem fordítani tudtak. Az előnyt sokáig őrizték, de a második félidő közepén érkezett a gyöngyösiek gólfelelőse, Csoszánszki, aki egalizált. A hátralévő időben mind a két csapat a maga javára fordíthatta volna az eredményt, ami végül a lila-fehéreknek sikerült. A hazaiaknál Héger első meccsén győztes góllal debütált, értékes három pontot szerezve csapatának, mivel Berkesék már nem tudtak válaszolni.