Újabb vereségével az utolsó helyen zárt a Fradi!
2018.05.16 | 08:08
Újabb vereségével az utolsó helyen zárt a Fradi! Fontos meccset rendeztek a Népligetben, legalábbis a zöld-fehérek számára, hiszen az utolsó szalmaszál volt, hogy még legyen esélyük beérni a Debrecent. Ehhez mind a két mérkőzésüket nyerni kellett volna, de mint kiderült, már a mostani Újváros ellen elbuktak. Jól kezdett a Fradi, de az első gólt a vendégek szerezték Varga révén a 7. percben. A folytatásban kiegyenlített játék folyt a pályán, de míg a hazaiak csak helyezetekig jutottak, addig az újvárosiak újabb gólokig. Némethék remekül használták ki ellenfelük hibáit, és újabb négy perc alatt három gólt szereztek, amivel el is döntötték a találkozót. A szünetig még egy újabb Fekete vendéggól született, így 0-5 volt az eredményjelzőn. IMGL6077 A fővárosiak próbálták rendezni a sorokat, és próbáltak kozmetikázni az eredményen, amihez több esetben levitték a kapust, de csak lehetőségekig jutottak. Az Újváros a biztos előny tudatában már nem vitte túltásba a támadást, így sokáig nem született újabb gól. A második félidő közepén aztán megszületett a Fradi szépítő találata Karacs révén, igaz Fekete rögtön válaszolt. A hajrá végül a Fradié lett, előbb Karacs talált be ismét, majd Andorka állította be a végeredményt egy kapásgóllal. A Dunaferr könnyed játékkal gyűjtötte be a három pontot, amivel matematikailag is bebiztosította második helyét. A Ferencváros ezzel az újabb vereséggel az utolsó helyen zár, és készülhet a Bőny elleni párharcra, ahol lényegesen jobb teljesítményre lesz szüksége, ha meg akarja őrizni elsőosztályú tagságát. IMGL6078.jpg FÉRFI FUTSAL NB I, RÁJÁTSZÁS, A-CSOPORT, 5. FORDULÓ FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA–DUNAFERR DUE RENALPIN FC 3–6 (0–5) Elek Gyula Aréna. V: Kovács G., Borbás, Márkus FTC: Tóth Gy. – Safar, Komáromi, Karacs, Andorka Csere: Vámosi, Birinyi, Juhász, Jenei, Dénes, Keresztury, Bencze. Játékos-edző: Safar Tony DUNAFERR: Rigó – Németh P., Pál, Fekete, Hosszú Csere: Cseresnyés, Horváth N., Schrancz, Fridrich, Szeghy, Boldizsár, Varga Cs., Szabó T., Csányi. Vezetőedző: Takó Csaba G: Karacs (34., 37.), Andorka (40.), ill. Varga Cs. (7.), Szeghy (10.), Hosszú (11.), Fridrich (14.), Fekete (17., 36.)