Udvarhelyi futsal-lecke Csíkban
2017.02.07 | 08:53
Udvarhelyi futsal-lecke Csíkban Nagyon elverte Csíkszeredában az Imperial Wetet az FK, így ott van a legjobb nyolc között Sokan átmentek a csíki sportcsarnokba a vasárnap délutáni kupameccsre és nem bánták meg: az FK valóságos futsalbemutatót tartott a másodosztályú csíkszeredai csapatnak. A Román Kupában a legjobb nyolc között van az udvarhelyi csapat. csikszeredafk2 A gólok sorát Mánya Szabolcs nyitotta egy szöglet utáni távoli lövéssel, majd Szőcs László folytatta egy szépségdíjas találattal, a félidőig négyig jutott az FK. A hazaiak – akiknek soraiban ott volt két korábbi FK-játékos, Birtalan Barna és Szabó Zsolt is – több helyzetig is eljutottak, de előbb Grigoraș, majd a félidő derekán beállt Klein rendre hárították ezeket. A majdnem teljesen megtelt csíki sportcsarnok közönsége előtt iramos, jó meccset játszott a két csapat, a tíz gólon kívül még legalább egy tucat helyzet maradt ki mindkét oldalon, három-három kapufát is lőttek a csapatok, azelső félidő végén Bíró Zsolt kivédte Mánya tízméteresét. csiskzeredafk1 A második félidőben is ott folytatta az FK, ahol abbahagyta, 7-0-nál pedig a szépítés végre összejött az Imperialnak Tankó révén. Az utolsó percekben a Hadnagy, Gálfi, Boda, Tifán négyes is lehetőséget kapott, majd a vészkapusos játékot is gyakorolta az FK, Mánya vészkapsuként szerezte az utolsó gólt.
Román Kupa, nyolcaddöntő Csíkszeredai Imperial Wet – FK Székelyudvarhely 1–9 (0–4) Csíkszeredai Erőss Zsolt Sportcsarnok, 1500 néző. Vezette: Stroe Gabriel és Marian Ivănescu (Bukarest) Imperial Wet: Dospinescu – Birtalan, Gliga, Tankó, Balog. Csere: Bíró – Dobri, Szőcs László, Szabó, Csomós, Antal, Kurkó, Sándor. Edző: Görbe Valter. FK: Grigoraș – Biró, Mánya, Szécsi, Szőcs László. Csere: Klein – Mihály, Miklós, Szőcs Lóránd, Kedei, Hadnagy, Gálfi, Boda, Tifán. Edző: Jakab Zoltán. Gólszerzők: Tankó (34.), illetve Mánya (2., 40.), Szőcs László (11., 18.), Szécsi (16., 23., 25.), Kedei (25.), Biró (38.) Sárga lap: Tifán.  - Katona Zoltán -

2024.03.27 | 20:40
2024.03.22 | 11:00

2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00
2024.03.16 | 08:15
2024.03.15 | 07:45
2024.03.10 | 09:30
2024.03.07 | 12:15