U19 Magyarország - Lengyelország 4-4
2016.12.11 | 08:27
U19 Magyarország - Lengyelország 4-4 A második napon nagyot javult a 19 évesek teljesítménye a Visegrádi Négyek tornán. Sokáig domináltunk, és úgy nézett ki az első félidő alapján, hogy magabiztos győzelmet aratunk, a kiváló utánpótlással rendelkező lengyelek ellen. Aztán elég volt 2 perc kihagyás és máris a lengyelek vezettek 3-1-ről 4-3-ra. Másfél perc volt ekkor hátra, és egy ragyogó 5-4-es játék után ziccerig játszották a gyerekek, és így 4-4-es döntetlennel zárult a mérkőzés, amelyben bizony a győzelem bőven benne volt. Magyarország - Lengyelország U19 4-4 (3-1) Ostrava, Dubina Hall Magyarország: László Márk - Bognár Bálint, Sáhó Kristóf, Pál Patrik,  Mányi Domonkos Cserék: Varsányi Áron, Petróczi Márton, Somogyi István, Pethő Bencze, Csányi Dávid, Víz Fülöp, Sipos Gergő, Hoffer Levente, Horváth Benedek Edző: Fehér Zsolt Góllövők: Mányi Domonkos 2, Sáhó Kristóf, Pál Patrik DrucskóFehér Zsolt: - Az első félidőben uraltuk a játékot! Amennyiben jobban koncentráltunk volna, eldönthettük volna a mérkőzést a saját javunkra. A végére kiengedtünk, elfáradtak a játékosok! Végén nekünk kellett szaladni az eredmény után. Köszönhető az 5-4-es játéknak még a győzelmet is megszerezhettük volna. Fontos most a regeneráció, mert holnap újabb találkozó következik! A másik mérkőzés eredménye: Csehország - Szlovákia 10-3 (2-0) Vasárnap Szlovákiával játszunk 12:00-or, melyet a Futsal-Hungary facebook oldalán nézhetnek majd. A magyar-lengyel mérkőzés felvétele:

2024.03.27 | 20:40
2024.03.22 | 11:00

2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00
2024.03.16 | 08:15
2024.03.15 | 07:45
2024.03.10 | 09:30
2024.03.07 | 12:15