U17 - Bravúros győzelem a csehek ellen
2017.10.16 | 18:05
U17 - Bravúros győzelem a csehek ellen Fantasztikus győzelmet arattak a fiatalok az Ostrava Kupa második napján Csehország ellen. A 33. percben már 6-1 volt az állás Milavecz Kevinék javára, és az utolsó percekben csak kozmetikázni tudtak a hazaiak az eredményen. Csehország – Magyarország 3-6 (1-4) Ostrava Kupa, Dubina Sportcsarnok Vezette: Markovský – Honěk Csehország: Žežulka – Buchta, Blahuta, Štanolica, Demeter, Csere: Daněk, Nečas, Lukšica, Mikeš, Balog, Niemczyk, Majerech, Vavruška, Tykal Magyarország: Győrfi – Tama, Daróczi, Szabó, Németh, Csere: Bogdány, Szücs, Milavecz, Tóth, Nagy, Sipos, Papp, Kolompár Edző: Fehér Zsolt Góllövők: Demeter 6’, Blahuta 36', Tykal 39', illetve Tama 1’, Daróczi 9’, Papp 11’, Szabó 19’, Szücs 23’, 33’ Screenshot-2017-10-14 Válogatott Futsal HungaryFehér Zsolt: - Ahogy azt tettük tegnap is az 1.félidőben jól,meggyőzően játszottunk, mondhatni nagy arányban vezettünk is! Frissebbnek éreztem a csapatot mint tegnap! A mérkőzés végére újfent jött ami tegnap is, elfáradnak a srácok, nem tudnak úgy koncentrálni ahogy kellene, emiatt kaptunk is két elkerülhető gólt! Örülök a győzelemnek! Holnap nehéz mérkőzés vár ránk az erős szlovák csapat ellen,de mindenféleképpen nyerni szeretnénk!

2024.04.22 | 14:47
2024.04.21 | 09:07

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00