Továbbjutó helyen a Berettyóújfalu
2018.10.04 | 22:47
Továbbjutó helyen a Berettyóújfalu Egy nagyon kemény összecsapás várt a Mezei-Villre csütörtök este, hiszen az orosz bajnoki ezüstérmest legyőző, házigazda Dobovec ellen kellett pályára lépni. A mérkőzés elején hazai nyomást láthattak a nézők, a Dobovec dominált, sokat lőttek kapura, de pár perc elteltével ez a nyomás csökkent a kapunkon és egyre több helyzetet sikerült kialakítanunk. Ellenfelünk valóban keményen kihasználta fizikai fölényét, sok kemény ütközés, sőt ütés is volt a meccsen. Az egyetlen gólt a tizedik percben szerezték a szlovénok, egy megpattanó lövésbe még Mezei Dávid bele tudott bravúrral kapni, ám a labda behullott a kapuba. A pályán kiegyenlített küzdelem folyt, nálunk is voltak ziccerek, de kimaradtak, máskor pedig az utolsó passznál hiányzott egy jó megoldás. A félidő utolsó perceiben már inkább az MVFC nyomott, de az egyenlítés nem született meg. A szünet után nagyon hamar sikerült az egyenlítés, Gál lőtt nagyszerű gólt, ám nem sokkal utána, egy percen belül egy kontrát gólra váltott az ellenfél is, így a nagy munkával kiharcolt egyenlítés hirtelen oda is lett. A mezőnyben teljesen egyenrangú játék folyt, de a félidő közepén a hazaiak egy jó periódust kifogva három találatot is bevittek, nagyon nehézzé téve a helyzetünket, igaz Gál ismét szépségdíjas gólt jegyezhetett. Mentünk előre, többet is birtokoltuk a labdát, a hangulat továbbra is parázs volt, nagy fizikai küzdelem, kemény játék. Átváltottunk vészkapusra, amiből többször is lőhettünk, ám Puskar hatástalanította kísérleteinket. A vereség ellenére ezen a meccsen nem játszott alárendelt szerepet az MVFC, egyenrangú partnere volt a szlovénoknak, de a mérleg nyelve most feléjük billent. Folytatás szombaton az orosz Sibiryjak ellen. Dobovec - MVFC 6-2 (1-0) Bajnkok Ligája selejtező, Podcertek Góllövőnk: Gál 2 A csoport másik mérkőzésén az Ugra 9-1 arányban verte a Sibiryak csapatát, ezzel jobb gólkülönbséggel a harmadik helyen áll a Berettyóújfalu. Ez azt jelenti, hogy az utolsó mérkőzésen a döntetlen is elég az Elitkörbe jutáshoz, mivel az első három megy tovább. 10. 06, szombat 17:30  MVFC Berettyóújfalu - Sibiryak

2024.04.16 | 11:08
2024.04.08 | 13:35

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00