Tovább robog a TFSE!
2020.03.01 | 11:16
Tovább robog a TFSE!  Két jó formában lévő csapat találkozott a fővárosban szombat délután, ahova a vendégcsapatot elkísérték szurkolóik, így adott volt minden egy jó meccshez. TFSE SZERTARSPORT.HU – HAJDUBÖSZÖRMÉNYI TE 2-1 (2-0) Vasas Sportcsarnok, 100 néző Játékvezetők: Agócs, Csete, Dobó TFSE: Ősz – Tell, Bobok, Pádár, Bokor Cserék: Gruber, Dióssy, Horváth, Janicsek, Folk Edző: Csernai Gábor HTE: Torma – Nagy A., Madzin, Farkas, Bölömi Cserék: Quirikó, Nagy F., Nagy M., Pálóczi, Ésik, Szilágyi Edző: Quirikó Vivien Sárga lap: Pálóczi  (30’) Gólszerzők: Tell (1’), Pádár (17’) illetve Farkas (23’) Sokáig nem ismerkedtek a felek, Tell megadta az alaphangot az első percben. Egy váratlan lövésre vállalkozott, ami a jobb felső sarokban kötött ki. A TF maradt lendületben, sokkal többet birtokolta a labdát, Böszi elvétve tudott eljutni ellenfele kapujához, ennek ellenére sokáig újabb gól nem született. A játékrész második felére kijjebb jött szorításból a vendégcsapat, de csak kapufáig jutottak. A hajrá aztán ismét az egyetemistáké volt, Pádár volt szemfüles egy kipattanót követően, így megnyugtató előnnyel mehettek szünetre. DSC06494-1024x576 Fordulás után úgy tűnt, hogy egy újabb góllal eldőlhet az összecsapás, de a Böszörmény bátrabb játékkal rukkolt elő, aminek meg is lett hamar az eredménye, és Farkas révén szépítettek. A Csernai-lányok rengetek hibával és pontatlanul játszottak, így a vendégeknek több helyzetük is akadt az egyenlítésre, de vagy Ősz vagy a kapufa mentett. A TF nem tudta megismételni az első félidőben látott teljesítményét. Teljesen nyílt volt végig a mérkőzés, és benne volt a levegőben a vendégek második gólja, de nem sikerült az egyenlítés, így négy veretlen meccs után újra vereséget szenvedtek Tormáék. Az egyetemisták nem játszottak jól, nem tudták megismételni az elmúlt fordulókban mutatott jó játékot, de ezúttal ez is elég volt, és zsinórban a harmadik 2-1-es győzelmüket aratták. Ráadásul két fő riválisuk döntetlent játszott egymással, így tovább növelték előnyüket és egyre közelebb kerülnek az alapszakasz megnyeréséhez. Quiriko Vivien Quirikó Vivien: - Produkáltunk egy gyenge első félidőt, aminek köszönhetően kétgólos hátrányba kerültünk, és egy jobb másodikat, ahol sikerült több helyzetet kialakítani, és ebből egyet gólra váltani. Szerintem rászolgáltunk volna az egy pontra, de ezen a meccsen minden kifelé pattant a kapufáról.
fotók: tfse.sport.hu